Wiadomości

  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 11254

[ZDJĘCIA] Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

W czwartek 11 października, w Szkole Podstawowej nr 3 w Ligocie, odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej w Czechowicach-Dziedzicach.

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej - 11.09.2018 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Uroczystość rozpoczęła się od wyjątkowo barwnej i ciekawej części artystycznej, przygotowanej przez uczniów szkoły w Ligocie. Następnie pedagodzy z czechowickich placówek oświatowych odebrali coroczne nagrody burmistrza, nagrody jubileuszowe oraz awanse na wyższe stopnie nauczycielskie.

Nagrody i awanse wręczali nauczycielom: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny.

W czasie uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, który w tym roku wypada w niedzielę - 14 października, nie mogło oczywiście zabraknąć życzeń dla nauczycieli, składanych przez Burmistrza Mariana Błachuta, Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego oraz przedstawicieli organizacji związkowych, zrzeszających czechowickich pedagogów.

Nauczycielom życzono satysfakcji i sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz siły i wytrwałości, potrzebnej zwłaszcza teraz, w dobie trwającej nadal, głębokiej reformy polskiego systemu oświaty.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.