czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 października 2018
  • wyświetleń: 895

Jak utrzymać wysoki poziom higieny w restauracji?

Materiał partnera:

W restauracjach, barach czy innych miejscach w których spożywane są posiłki dostępne są łazienki dla konsumentów. Takie miejsce może w znaczący sposób wpłynąć na odbiór lokalu. Przed posiłkiem zwykle klient chce zadbać o higienę, podobnie rzecz wygląda w trakcie czy po zakończeniu uroczystej kolacji czy biznesowego spotkania. Dlatego nieodłączną częścią każdej restauracji powinna być odpowiednio zaprojektowana, wyposażona i utrzymana w czystości łazienka, której nieodzownym elementem będą produkty z szerokiej gamy Tork do łazienek. Tork jest marką znaną i cenioną na całym świecie, należącą do grupy Essity, produkującej artykuły higieniczne dla sektora biznesowego, służby zdrowia czy też instytucji publicznych.

TORK


Serie produktów dostosowane do różnorodnych potrzebWśród produktów TORK jakie mogą znaleźć zastosowanie w łazience restauracji wyróżnić możemy różne warianty dozowników do ręczników papierowych, chusteczek oraz papieru toaletowego, nakładek sedesowych, mydła w płynie lub w piance, żeli, balsamów, a także odświeżaczy powietrza. Integralnym elementem są również kosze na śmieci oraz kosze higieniczne. W zależności od stawianych łazience wymogów, skorzystać można z produktów podstawowych, umożliwiających uzupełnienie prostych standardowych pomieszczeń łatwych w utrzymaniu. Inne linie produktów Tork pozwalają również na wyposażenie łazienek o podwyższonym standardzie, a także wyjątkowych wnętrz o ponadprzeciętnym stylu i prestiżu.

TORK


Wyjątkowa linia produktów Tork Image Design, nagrodzona jako produkt roku 2016 prestiżową nagrodą Red Dot Design Award, pozwala na wyposażenie łazienek premium dla najbardziej wymagających klientów. Dozowniki w opływowych kształtach, wykonane z najwyższej jakości materiałów, wykończone szczotkowaną nierdzewną stalą i czarnymi elementami wpisują się w eleganckie wnętrza. Możliwość ich łączenia z inteligentnym systemem czujników Tork EasyCube oraz systemem bezdotykowego automatycznego dozowania pozwala na stworzenie wygodnego w obsłudze i konserwacji rozwiązania higienicznego.

W łazience restauracyjnej o podwyższonym standardzie, by klient mógł poczuć się wyjątkowo, zainstalować można obok podstawowych elementów wyposażenia takich jak dozowniki ręczników czy papieru, również dozownik chusteczek higienicznych czy nakładek sedesowych albo balsamu do rąk. Niewielkim nakładem komfort użytkowników zostanie podniesiony. Wykończenia różnorodnych dozowników dostępne są zarówno w klasycznej bieli, jak również eleganckiej czerni lub nierdzewnej stali, tak, by móc dopasować je do projektu łazienki. Podobnie sposoby uzupełniania i rodzaje wkładów można dostosować do potrzeb użytkowników.

Szeroka oferta wkładówMarka Tork oferuje nie tylko dozowniki, ale również pełną gamę wkładów pasujących do nich. Ręczniki papierowe zarówno klasy Premium, jak również standardowej czy ekologicznej opatrzone etykietą Ecolabel dostarczane są w różnorakich typach wkładów - w roli, dozowane w sposób ciągły lub centralny, multifold, czy składane typu ZZ lub C. Oferta obejmuje również papiery toaletowe Tork różnego standardu i miękkości, zgodne z systemami mini jumbo i jumbo, konwencjonalnym czy w składce. Do produktów uzupełniających Tork zaliczyć można jeszcze chusteczki higieniczne czy nakładki sedesowe.

Obok produktów papierowych Tork dostarcza również sprawdzonej jakości produktów kosmetycznych. Należą do nich różnorodne mydła w płynie, piance i sprayu w różnej wielkości opakowaniach, jak również płyn do czyszczenia deski sedesowej czy balsam do rąk i ciała. Wszystkie te produkty dostępne są w opakowaniach ułatwiających uzupełnianie dozowników Tork. Jako uzupełnienie systemu koszy na śmieci w ofercie znajdziemy również pasujące do nich worki, a także do dozowników odświeżaczy powietrza - wkłady o różnych zapachach. 

Kompleksowe rozwiązania podkreślające wystrój i funkcjonalność łazienkiProdukty marki Tork umożliwiają tworzenie estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań w łazienkach w różnorodnych lokalach gastronomicznych. Zintegrowane systemy dozowania, zapewniają komfortowe i ekologiczne korzystanie z dostępnych materiałów. Szeroka gama różnorodnych produktów pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza i zapewnienie pełni jego funkcjonalności w najlepszym wydaniu.