czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 października 2018
  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 2318

Finalista MasterChef Charles Daigneault w Pszczynie!

Artykuł sponsorowany:

Wspólne gotowanie z mistrzem kuchni, finalistą MasterChef Charles Daigneault, smaczny poczęstunek, ciekawe prezentacje i porady, wspaniałe promocje, to wszystko czeka w dniach 26-27 października w Studio Kuchni VERLE, gdzie odbędzie się WIELKIE OTWARCIE.

To już niedługo bo w dniach 26-27 października 2018 jeden z 14 salonów marki Verle Küchen w Polsce będzie miał swoje WIELKIE OTWARCIE w PSZCZYNIE. Specjalnie na te dni przygotowano wspaniałe atrakcje jakich w Pszczynie jeszcze nie było.

Przez 2 dni będzie można spróbować potraw przygotowanych przez cenionego szefa kuchni finalistę znanego programu kulinarnego MasterChef - Charles Daigneault. Będzie to również okazja do spróbowania własnych sił w gotowaniu, gdyż przewidziane jest WSPÓLNE GOTOWANIE z Charlesem.

Studio Kuchni VERLE


Ciekawą atrakcją będą również pokazy sprzętu AGD znanych producentów takich jak Solgaz, Miele czy Franke. To właśnie w pszczyńskim studio znajdą Państwo wiele sprzętów tych producentów w 100% aktywnych, dzięki czemu będą mogli Państwo przetestować i zobaczyć jak działa sprzęt przed decyzją o zakupie. Tego nie znajdą Państwo w innych salonach meblowych, a jedynie w Studio Kuchnie VERLE. Gwarantujemy 100% pomoc w doborze idealnego sprzętu dla Państwa potrzeb.

Studio Kuchni VERLE


Marka Verle Küchen pojawiła się na polskim rynku wnętrzarskim z początkiem 2017 roku, a jej flagowy salon znajduje się w Warszawie. W ofercie firmy dostępne są 22 modele kuchni w 100 różnych kolorach i fakturach frontów, co stanowi jedną z najszerszych w kraju propozycji w sektorze meblarskim. Dowodem najlepszej klasy i niezawodności zakupionych kuchni jest ich 5-letnia gwarancja.

Studio w Pszczynie dysponuje profesjonalną kadrą projektantów i pracowników zajmujących się montażem. To właśnie wartość ludzka jest jedną z najważniejszych cech studia, zespół zbudowany z pasjonatów mebli kuchennych to gwarancja sukcesu - sukcesu w doborze idealnej kuchni dla Państwa potrzeb.

logo kuchnie VERLE


kuchnie verle


Studio Kuchni Verle nie zapomniało również o prezentach, w dniach 26-27.10.2018 odwiedzający otrzymają ciekawy zestaw gadżetów przygotowanych przez Studio Kuchnie VERLE oraz firmy współpracujące. Ilość zestawów ograniczona!

kuchnie Verse


Specjalne z okazji WIELKIEGO OTWARCIA Studio Kuchni Verle przygotowało promocję: "Promocja na otwarcie: 1000zł wydajesz, 100zł dostajesz. Kup kuchnię Verle, zyskaj rabat na urządzenia Siemens".*

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Pszczyna, Rybnicka 13
tel. 690 692 693
www.kuchnieverle.pl
studio@kuchnieverle.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-14:00 (27.10.2018 SPECJALNE GODZINY OTWARCIA 09:00-17:00)

kuchnie Verle


kuchnie Verle
* - regulamin dostępny w studio