czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2018
  • 5 listopada 2018
  • wyświetleń: 7253

[ZDJĘCIA] XVI Bieg śladami ks. Józefa Londzina w Zabrzegu

W sobotę 27 października, na terenie obiektu lekkoatletycznego im. Henryka Puzonia w Zabrzegu odbył się "XVI bieg śladami ks. Józefa Londzina", który wchodzi w skład cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie". Celem imprezy jest uczczenie pamięci Patrona Szkoły Podstawowej w Zabrzegu, ks. Józefa Londzina oraz popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

XVI Bieg śladami ks. Józefa Londzina w Zabrzegu - 27.10.2018 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Na starcie biegu pojawiło się łącznie 448 zawodników. Sześciu najlepszych zawodników z każdej kategorii otrzymało dyplomy, a trzy pierwsze miejsca medale. W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się gospodarze- uczniowie Szkoły Podstawowej w Zabrzegu. Na miejscu drugim uplasowali się przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Czechowicach- Dziedzicach , a na 3 stopniu podium stanęli uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej w Czechowicach- Dziedzicach.

Organizatorem biegu był Urząd Miejski w Czechowicach - Dziedzicach, Sołectwo Zabrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Zabrzegu.

Najbliższym biegiem z cyklu "Biegiem po zdrowie" będzie "XXVII Bieg Niepodległości", który odbędzie się 10 listopada na Stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.