
Wiadomości
- 22 października 2018
- 23 października 2018
- wyświetleń: 10206
[WIDEO] Marian Błachut dziękuje wyborcom za oddane głosy
Tuż po opublikowaniu wyników wyborów udało się naszej redakcji porozmawiać z Marianem Błachutem. Burmistrz nie krył zaskoczenia tak dobrym wynikiem, ale i podkreślał, że tak wysoka liczba głosów stanowi dla niego dodatkowe zobowiązanie wobec wyborców z naszej gminy.
W rozmowie z naszą redakcja Marian Błachut przyznał, że z wyniku, który uzyskał (69,02% głosów) jest bardzo szczęśliwy.
- Te dwanaście lat pracy dzisiaj zaowocowało tym, że zyskaliśmy najwyższe dotąd zaufanie naszego społeczeństwa, naszych wyborców. Tak wysoki mandat zaufania dla mojej osoby, ale i również radnych Nowej Inicjatywy, to jest ocena naszej dotychczasowej pracy i działalności. Tak wysoka ocena to również dla mnie jest znak akceptacji tych działań, ale również zobowiązanie - powiedział.
ZOBACZ TAKŻE

Konwent burmistrzów i wójtów. Rozmawiano m.in. o odbudowie infrastruktury drogowej

[Historyczne ciekawostki] Już nigdy nie będzie takich zapałek. Reportaż z 2020 roku

[WIDEO] Mieszkańcy przekazali 12 ton elektroodpadów. Dzięki temu Park na Północy zyskał 12 grabów

[FOTO] Budynki dawnej zapałkowni mają nowego właściciela! Obiekty mają otrzymać nowe życie

[WIDEO] "RZUĆ T% i ŻYJ!". Czechowiczanin wystąpił w filmie z ważnym przesłaniem

[WIDEO] Zakończono poszukiwania 42-latka. Mężczyzna został porwany i wywieziony do Czechowic-Dziedzic
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
