czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2018
  • 1 listopada 2018
  • wyświetleń: 3899

1 listopada autobusami PKM pojedziemy za darmo

Za nami:

W dzień Wszystkich Świętych odwiedzamy groby swoich bliskich, przemieszczamy się aby zapalić znicze oraz uczcić pamięć rodziny i przyjaciół. W tym roku, autobusami Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o. 1 listopada będziemy mogli podróżować bez biletu.

Ze względu na wzmożony ruch pojazdów w dzień Wszystkich Świętych stoimy w korkach i długo szukamy miejsca do zaparkowania pod cmentarzami. Dochodzi do większej niż zwykle liczby stłuczek, a nawet groźniejszych wypadków. Aby ułatwić mieszkańcom Czechowic-Dziedzic bezpieczne i sprawne dotarcie do cmentarzy, burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut podjął decyzję, by tego dnia przejazdy wszystkimi autobusami PKM Czechowice-Dziedzice były bezpłatne.

Do korzystania w dniu Wszystkich Świętych z bezpłatnych przejazdów autobusami PKM Czechowice-Dziedzice zapraszamy wszystkich, a szczególnie zmotoryzowanych mieszkańców naszej gminy. Jeśli możecie, tego dnia pozostawcie samochody w garażach, na parkingach i skorzystajcie z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Jednocześnie przypominamy, że 1 listopada autobusy czechowickiego PKM będą kursowały jak w dni świąteczne, a dodatkowo zostanie uruchomione kursowanie linii C (do pobrania).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.