Wiadomości

  • 7 grudnia 2006
  • wyświetleń: 1093

Wojciech Pilichowski w Bugsy

Wojciech Pilichowski, jeden z najbardziej cenionych basistów na świecie, wystąpi w piątkowy wieczór 15 grudnia w Bugsy Jazz Club w Pszczynie. Muzyk wraz ze swoim zespołem zaprezentuje się publiczności o godzinie 20.00.

Wojciech Pilichowski jest najczęściej wyróżnianym i nagradzanym basistą ostatnich kilkunastu lat. W swojej bogatej karierze współpracował z takimi muzykami jak m.in. Michał Urbaniak, Maryla Rodowicz, Nicko McBrain (Iron Maiden), Marco Mineman (H-Blox), Kasia Groniec, Chris de Burgh, Enrique Iglesias, Basia Trzetrzelewska, Funky Filon, Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Natalia Kukulska, Zbigniew Hołdys czy Jan Borysewicz. Nagrał kilkadziesiąt płyt jako muzyk sesyjny.

Wojtek Pilichowski jest również patronem największego internetowego forum basistów w Polsce.

Więcej informacji o muzyku, zespole oraz ich wspólnych utworach i występach znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://www.pilichowski.pl class=dodaj target=_blank>http://www.pilichowski.pl.

Bilet w cenie 30 zł. Serdecznie zapraszamy!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.