czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 listopada 2018
  • wyświetleń: 4060

Pierwszy w Polsce salon patronacki Janpol w Goczałkowicach

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy do pierwszego w Polsce salonu partnerskiego Janpol Fabryka Materacy mieszczącego się w Goczałkowicach-Zdroju przy ulicy Lipowej 2 (dawny Olek Motocykle).

Pamiętaj: "BEZ JEDZENIA PRZEŻYJEMY NAWET 6 TYGODNI, BEZ SNU NIE WIĘCEJ NIŻ 2!" dlatego Śpij na zdrowie!

Janpol Fabryka Materacy


Sen stanowi podstawę regeneracji naszego organizmu. Jest to naturalna potrzeba. To, czy dostarczamy organizmowi odpowiednią ilość snu, wpływa na nasze samopoczucie w ciągu dnia, ale przede wszystkim decyduje o naszym zdrowiu. Czy jednak poświęcamy dostateczną uwagę czemuś, co zajmuje nam prawie 1/3 część naszego życia?

Co zatem zrobić, aby się wyspać?
Wstąpić do nas, do pierwszego w Polsce firmowego salonu Janpol Fabryka Materacy gdzie przy filiżance dobrej, świeżo mielonej kawy doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego materaca, który z pewnością poprawi komfort i jakość snu.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę materacy kieszeniowych, lateksowych, piankowych, sprężynowych, rehabilitacyjnych, dziecięcych, młodzieżowych, materacy posłaniowych, nakładek higienicznych, stelaży, poduszek, pokrowców oraz piękne łóżka tapicerowane, łóżka i meble z litego drewna oraz łóżeczka i meble dziecięce.

Janpol


MEBLE DĘBOWE CZY BUKOWE? WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!
Meble z litego drewna, w tym meble dębowe, bukowe, brzozowe bądź z orzecha amerykańskiego, tworzymy we współpracy z najlepszymi projektantami mebli i wyposażenia. Jednak chcąc precyzyjnie dopasować naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, tworzymy także projekty indywidualne, na specjalne zamówienie. Współpraca z naszymi Klientami owocuje rozwiązaniami, które odpowiadają ich wyobrażeniom w absolutnie każdym calu. Jeśli marzysz o wyjątkowych, niepowtarzalnych meblach z drewna, powiedz nam o tym, a my wykonamy dla Ciebie meble na wymiar dokładnie takie, jakich oczekujesz.


Zapraszamy!
UL. LIPOWA 2 (DAWNIEJ OLEK MOTOCYKLE)
GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ,
TEL. 515 60 09 04; 691 74 66 68
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek :10.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00