czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2018
  • wyświetleń: 2910

Projekt OZE - przesunięcie terminu rozstrzygnięcia konkursu

Planowane wcześniej na listopad br. rozstrzygnięcie konkursu, w ramach którego Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wniosek o dofinansowanie realizacji projektu grantowego pn. "Program poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice", zostało przesunięte na styczeń 2019 r.

O zmianie tej poinformowały służby marszałka Województwa Śląskiego, uzasadniając jedynie, iż "zmiana terminu wynika z przesłanek niezależnych od Instytucji Organizującej Konkurs".

W związku z powyższym informujemy wszystkich mieszkańców, którzy zostali zakwalifikowani do projektu, iż bardziej szczegółowe informacje związane z ewentualna realizacją poszczególnych instalacji podamy najwcześniej w styczniu 2019 r. po uzyskaniu informacji o wyborze lub braku wyboru do dofinansowania całego projektu grantowego.

Przypominamy, iż Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wniosek o dofinansowanie polegający na wykonaniu 660 instalacji OZE wytwarzających energię cieplną i/lub elektryczną w budynkach mieszkalnych będących własnością mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice. W projekcie przewidziano udzielenie grantów na dostawę i montaż 413 instalacji fotowoltaicznych, 109 instalacji solarnych, 114 pomp ciepła (powietrzne - 89 szt. i gruntowe - 25 szt.) oraz 24 kotłów na biomasę.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.