czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3361

Uważaj, gdzie robisz zakupy!

Artykuł sponsorowany:

Nadchodzący świąteczny czas, zapewne niejednego z nas przyprawi o prezentowy zawrót głowy. Dlatego, aby świąteczne zakupy nie budziły w nas niepokoju i zdenerwowania, a wręcz przeciwnie były dobrze zaplanowane, a przez to przyjemne i miłe, warto wybrać odpowiednie miejsce, w którym chcemy dokonać gwiazdkowych zakupów.

Decorto / Kulig sp. z o.o


Pamiętajmy również, że podczas wyboru odpowiedniego prezentu nie powinniśmy sugerować się własnymi upodobaniami, lecz preferencjami osoby obdarowywanej. Często mała rzecz, ale dobrej jakości wywołuje najszczerszy uśmiech na twarzy, dlatego warto dobrze przemyśleć, co sprawi prawdziwą radość obdarowanemu.

Jeśli zostaliśmy organizatorami Wigilii dla całej rodziny, a nie mamy pojęcia, w jaki sposób podjąć to wyzwanie, a tym bardziej jak efektownie udekorować na ten czas mieszkanie, warto zaopatrzyć się w kilka podstawowych przedmiotów. W końcu tradycyjna kolacja wigilijna z białą, elegancką porcelaną, kieliszkami do wina, termicznymi filiżankami, polerowanymi na wysoki połysk sztućcami, czy przyciągającymi uwagę świecznikami musi usatysfakcjonować każdą teściową.

Decorto / Kulig sp. z o.o


Talerze jednak nie mogą być puste. Musimy odpowiednio przygotować potrawy, dlatego warto zaopatrzyć się również w solidne garnki, wielofunkcyjne miski, niezawodne noże, skrobaczki do ryb czy obieraczki do warzyw i owoców, które dostępne są w sklepie Decorto w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Pocztowej 14.

Warto już dziś zapoznać się z ofertą sklepu Decorto, by nie dopadła nas typowa świąteczna gorączka, która może zepsuć tę spokojną i magiczną atmosferę świątW ofercie Decorto dostępne są: noże Fiskars i Victorinox, sztućce Gerlach, miski i pojemniki MEPAL szkło Krosno, dizajnerskie gadżety niemieckiej marki Koziol, szklanki termiczne Vialli Design, deski i akcesoria Joseph Joseph, patelnie granitowe, miski, kubki i akcesoria do alkoholi, oraz wiele innych.

Przyjdź i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.

Znajdziesz nas w Czechowicach-Dziedzicach Południowych przy ul. Pocztowej 14 - nieopodal Kościoła Jezusa Chrystusa Odkupiciela.

Decorto / Kulig sp. z o.o.
Ul. Pocztowa 14
43-502 Czechowice-Dziedzice
sklep@decorto.pl
www.decorto.pl
pon - pt 8:00 - 17:00
sobota 9:00 - 13:00