czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 12 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3218

Osiedle Tarasowe Jawa-Bud: Najem mieszkań z dojściem do własności!

Artykuł sponsorowany:

Marzysz o własnym mieszkaniu? Wpłać już od 20% wartości lokalu i zamieszkaj w nim od razu! Firma Jawabud z Pszczyny przygotowała dodatkową (poza tradycyjną sprzedażą) atrakcyjną finansowo ofertę na nowoczesnym Osiedlu Tarasowym. 10 grudnia rozpoczął się nabór wniosków!

Osiedle Tarasowe


Z miesiąca na miesiąc rosną ceny nieruchomości w Pszczynie. To już ostatni moment na zakup nowych mieszkań w tak atrakcyjnych cenach! Potem będzie tylko drożej, dlatego warto jeszcze teraz przyjrzeć się najatrakcyjniejszym ofertom!

Osiedle Tarasowe - atrakcyjne mieszkania w dobrej lokalizacjiJawabud oferuje mieszkania w stanie deweloperskim o metrażu od 31 do 91 m kw. Są wśród nich lokale jedno- oraz dwupoziomowe. Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Osiedle jest zamknięte i monitorowane, co zapewnia komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

Największą zaletą jest jednak jego lokalizacja, przy osiedlu Piastów, pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Marii Skłodowskiej-Curie. W pobliżu znajdują się: szkoła, przedszkole, żłobek, plac zabaw, supermarkety oraz gabinety lekarskie. Sporo tu także obiektów sportowych i terenów zielonych, doskonałych na spacery.

Osiedle Tarasowe w Pszczynie


Osiedle Tarasowe - przyjazny model finansowania zakupuTo, na co zwrócić należy szczególną uwagę, to także dodatkowa (poza tradycyjną sprzedażą) i bardzo atrakcyjna oferta finansowa. Otóż firma Jawabud proponuje przyszłym właścicielom najem lokali z możliwością dojścia do własności (dla porównania: planowane przez PTBS Osiedle Luizy nie dawało takiej możliwości). To doskonała oferta dla osób, które nie mają zdolności kredytowej oraz dla osób, które nieruchomości traktują jako inwestycję.

To pierwsza i jedyna tego typu oferta na rynku pszczyńskim. Program "Mieszkanie na wynajem z dojściem do własności" stanowi odpowiedź spółki na realne potrzeby mieszkańców Pszczyny i ma na celu wzbogacenie oferty mieszkaniowej miasta. Formuła ta umożliwia systematyczną spłatę mieszkania w ramach czynszu oraz wykupienie go - w zagwarantowanej we wcześniejszej umowie cenie - w okresie maksymalnie do 30 lat od momentu przystąpienia do programu.

Osiedle Tarasowe w Pszczynie
Osiedle Tarasowe w Pszczynie


Dla mieszkań na Osiedlu Tarasowym czynsz jest ustalany indywidualnie, a przy tym niższy od odsetek kredytu zaciągniętego w banku! Co koniecznie trzeba zaznaczyć: czynsz może być już poniżej 10 zł / m kw. (dla porównania: planowane przez PTBS Osiedle Luizy - 14,20 zł/m kw.), a właściciel nie jest zobowiązany do wpłacenia jakiejkolwiek kaucji (dla porównania: Osiedle Luizy - 12x czynsz).

Pokażemy to na dwóch przykładach:

Przykład nr 1:

Mieszkanie nr 16c / 65 (dwupoziomowe) usytuowane na III piętrze
Metraż: 62,22 m kw.
Ilość pokoi : 3 z aneksem kuchennym
Wartość mieszkania: 299 990 zł
Min wkład: 59 998 zł
Min spłata na 30 lat : 666,64 zł
Czynsz: 599,98 zł (9,64 zł/m kw.)


Przykład nr 2:

Mieszkanie nr 16c / 62 (jednopoziomowe) usytuowane na II piętrze
Metraż: 64,50 m kw.
Ilość pokoi : 3
Wartość mieszkania: 305 250 zł
Min wkład: 61 050 zł
Min spłata na 30 lat : 678,33 zł
Czynsz: 814,00 zł (12,62 zł/m kw.)


Dodatkowo należy doliczyć opłaty: prąd, woda, gaz (wszystko wg indywidualnego licznika) oraz opłata do wspólnoty za zarządzanie, sprzątanie, odśnieżanie, oświetlenie, przeglądy, itp. (na ten rok ustalono 2 zł za m kw.).

Listę dostępnych mieszkań znajdziecie na stronie internetowej firmy: jawabud.pl/osiedle-tarasowe/ Znajduje się tam również dokładnie odwzorowany układ pomieszczeń i obszerna informacja o standardzie wykończenia.

Nadmieńmy, że dzięki współpracy firmy Jawabud z Bankiem Spółdzielczym w Pszczynie na zakup mieszkania na osiedlu otrzymają Państwo kredyt hipoteczny lub gotówkowy na preferencyjnych warunkach.

Osiedle Tarasowe w Pszczynie
Osiedle Tarasowe w Pszczynie


Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu pod numerami tel. 794-636-595, 724-363-724, 570-046-978 lub osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Bogedaina 23 w Pszczynie.

Zapraszamy! 10 grudnia rozpoczął się nabór wniosków!

Ilość mieszkań w ofercie ograniczona (szczegóły w biurze firmy Jawabud).