czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7063

Na ulicy Nad Wisłą w błocie leżała wyziębiona kobieta

W ubiegłym tygodniu na ulicy Nad Wisłą, prowadzącą w kierunku bramy rozładunkowej kopalni w Czechowicach-Dziedzicach, leżała wyziębiona kobieta. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii.

Reklama

- W dniu 8 grudnia przed godziną 18.00 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące leżącej kobiety przy jezdni na ulicy Nad Wisłą w Czechowicach-Dziedzicach, w kierunku bramy rozładunkowej do PG Silesia - informuje straż.

Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej. Tam zastał osobę zgłaszającą - pracownika ochrony, który wskazał patrolowi miejsce, gdzie miała leżeć kobieta. Początkowo mundurowi nie potrafili dokładnie zlokalizować leżącej z uwagi na brak oświetlenia tamtego odcinka drogi. Gdy poświecili latarkami przy płocie, ich oczom ukazała się 46-latka.

- Była cała brudna z błota, szlamu rozjechanego przez samochody wyjeżdżające z kopalni. Jedynie widoczne były oczy. Kobieta trzęsła się z zimna, była wyziębiona. Twierdziła, że leży tak od około trzech godzin. Funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu w wydychanym powietrzu. Pomogli kobiecie, zabierając ją do radiowozu, aby się zagrzała - relacjonują.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało kobietę do szpitala na badania. W rozmowie ze strażnikami, kobieta nie była w stanie odpowiedzieć w jaki sposób znalazła się w tym miejscu. Okazała się być mieszkanką Gilowic. - Na szczęście nie doszło do tragedii. Strach pomyśleć gdyby, któryś z kierowców jej nie zauważył - opisuje straż.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.