Wiadomości

  • 18 grudnia 2018
  • 20 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1856

Debata społeczna o bezpieczeństwie publicznym

Za nami:

20 grudnia o godzinie 13.00 w Starostwie Powiatowym odbędzie się debata społeczna pn. " Narzędzia Community Policing a kierunki profilaktyki społecznej". Debatę organizuje Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Spotkanie zostanie poświęcone zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacji Moja Komenda, programu Dzielnicowy bliżej nas oraz możliwościom wykorzystania tych narzędzi w budowaniu bezpiecznej przestrzeni publicznej i planowaniu przedsięwzięć profilaktycznych.

Uczestnikami debaty będą przedstawiciele policji, straży miejskiej oraz przedstawiciele samorządu zajmujący się bezpieczeństwem miasta Bielska-Białej i powiatu bielskiego oraz młodzież szkolna. Na spotkaniu zostaną określone kierunki działań, które służą poprawie bezpieczeństwa i porządku publicznego w społeczności lokalnej.

Alina Macher

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.