Wiadomości

  • 15 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3039

Nowe menu w Punkcie Gastronomicznym

Artykuł sponsorowany:

Wkraczamy w Nowy Rok z przytupem! Punkt "G"astronomiczny Bistro&Bar w Pszczynie przy ul. Bankowej 1 zaprasza wszystkich miłośników niebanalnych smaków i pięknego podania do spróbowania nowych propozycji z karty!

punkt gastronomiczny
Nowości w Punkcie "G"astronomicznym Bistro&Bar w Pszczynie


Na stałe wracamy do Waszych ulubionych G klasyków - codziennie będziecie mogli spróbować między innymi kultowego sznycla, aromatycznych policzków wołowych czy lekko pikantnego linguine z krewetkami i chilli. Tak, tak: sałatka kurczak sous-vide również zostaje z nami!

Co u nas nowego? Mnóstwo propozycji makaronów i kanapek - w tym możliwość skomponowania burgera według własnych upodobań. Większość naszych dań z nowej karty możemy wykonać bez glutenu i laktozy.

Nasz Szef Kuchni przygotuje coś specjalnego także dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej! Mamy też kilka wielkich powrotów! (kto pamięta pietruszkowe tagliatelle z łososiem, mascarpone i miętą ;-) ? ) 
Nie zdradzamy już więcej! Wpadnijcie i przekonajcie się sami dla Was przygotowaliśmy - premiera nowej karty już 22 stycznia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj