Wiadomości

  • 17 stycznia 2019
  • wyświetleń: 4919

Podsumowanie konkursu "Jaki znak Twój? - Orzeł Biały"

W Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego pod patronatem starosty bielskiego "Jaki znak Twój? - Orzeł Biały", zorganizowanego przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "ART." i Starostwo Powiatowe w Bielsku - Białej.

Podsumowanie konkursu „Jaki znak Twój? - Orzeł Biały” - 01.2019 · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Dokonano przeglądu 375 prac z 29 szkół i placówek z terenu powiatu bielskiego. Przyznano 25 nagród i 47 wyróżnień. Podsumowanie miało bardzo uroczysty charakter, przybyli prawie wszyscy nagrodzeni laureaci konkursu wraz z nauczycielami i rodzicami, za co organizatorzy serdecznie dziękują.

Wszystkich powitała Wanda Gryboś - Sznel dyrektor Powiatowego Ognika Pracy Pozaszkolnej "Art."

Nagrody i dyplomy wręczali Krzysztof Chodorowski przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sztuki Rady Powiatu oraz Ewa Kmiecik-Wronowicz - radna Powiatu Bielskiego. Nauczyciele POPP "ART." przygotowali piękną wystawę, a zespół wokalny "Our Time" prowadzony przez Sławomira Błachuta także nauczyciela POPP "ART." zaprezentował krótki koncert ze świątecznym repertuarem. Miłą pamiątką dla wszystkich laureatów konkursu a także przybyłych gości i rodziców będzie pięknie wydany kalendarz z pracami konkursowymi zaprojektowany przez Annę Kocur - nauczyciela zajęć grafiki komputerowej w POPP "ART."

aka / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.