Wiadomości

  • 20 stycznia 2019
  • 27 stycznia 2019
  • wyświetleń: 10724

Finalista programu "Idol" otworzył studio nagrań w Bestwinie

Kuba Krystyan, multiinstrumentalista, kompozytor i finalista programu "Idol", wspólnie ze swoim przyjacielem Dawidem Karasiem otworzyli w Bestwinie studio nagrań "Prawda". Mieści się ono w budynku Gminnego Ośrodka Kultury.

Jakub Krystyan
Jakub Krystyan · fot. polsat.pl


- Studio Prawda będzie starać się pomagać realizować marzenia osób z biednych rodzin oraz domów dziecka, wybitnych jednostek, którym życie nie dałoby możliwości pracy w profesjonalnym studio z producentem. Chcemy pomagać rozwijać się młodym wokalistom i szerzyć pogląd, że muzyka jest lekiem na całe zło - informuje studio na swojej stronie na facebooku.

Jak czytamy dalej, studio zajmuje się tworzeniem profesjonalnych aranżacji dla wokalistów, instrumentalistów, realizacją sesji nagraniowych, lektorskich jak również filmowaniem oraz reżyserią klipów, reklam oraz sesji live. Ponadto oferuje mix, mastering utworów, sesje zdjęciowe.

- Jeśli śpiewasz, grasz, masz firmę - chcesz pomysłu - zapraszamy do naszego studia. Jesteśmy pasjonatami, realizowanie się w branży kreatywnej od zawsze było naszym marzeniem - zapewniamy miłą atmosferę z jednoczesnym profesjonalnym podejście do tematu. My swoje marzenie spełniliśmy - pozwól nam spełnić Twoje - zachęcają pomysłodawcy.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.