czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 stycznia 2019
  • 26 lutego 2019
  • wyświetleń: 6692

5-lecie mażoretek Perfekto - gala i bal karnawałowy

23 lutego w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto.

Gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto
Gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto · fot. Jurczak photography


Podczas Gali rozdano nagrody w licznych kategoriach, m.in. Supertalent. To nagroda dla naszych mażoretek, które są z zespołem dopiero od kilku miesięcy, ale już mają za sobą występy, między innymi w 1. Ogólnopolskim Konkursie Mażoretek w Czechowicach-Dziedzicach. Nagrodę w tej kategorii otrzymały: Lena Kolasa, Maja Kawka, Maja Pastuszka, Dagna Szczęśniak, Karolina Haręża, Julia Wanok, Wiktoria Niewińska, Natalia Skrzypiec, Wiktoria Szpaczek, Maja Dąbrowska, Ola Bartas, Ania Szymańska, Weronika Kaczmarek, Julia Wawak i Natalia Kubacka.

Gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto
Gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto · fot. Jurczak photography


Kolejną kategorią był Superduet, czyli nagroda dla najlepszych duetów, które od 4 lat reprezentują nasz zespół na wszystkich konkursach. Nagrodę otrzymały duety: Magda Rogusińska, Weronika Benek oraz Ola Konopka, Julia Kapłon. Nagrodę w kategorii Supermażoretka (dla dziewczyn, które wyróżniają się spośród innych swoimi umiejętnościami) dostały: Milena Ligęza, Karolina Kózka, Zosia Krupnik, Kamila Kwaśniak, Wiktoria Czorny, Zuzia Kołoczek. Kolejna kategoria to Wyróżnienie (dla najlepszych solistek, wielokrotnie nagradzanych). Otrzymały ją: Julia Paszek, Paulina Dziech, Weronika Benek, Julia Kapłon, Ola Konopka, Marta Jurczak i Magda Rogusińska.

Gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto
Gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto · fot. Jurczak photography


Wręczono też Nagrodę Specjalną - dla 5 mażoretek, które są z zespołem Perfekto od początku jego istnienia. Są to przedstawicielki w grupie Dream Team, która zrzesza najlepsze mażoretki z całej Polski. Tą nagrodę otrzymały: Magda Rogusińska, Ola Konopka, Wiktoria Czorny, Julia Kapłon i Zuzia Kołoczek.

Gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto
Gala 5-lecia zespołu Mażoretki Perfekto · fot. Jurczak photography


Podczas lutowej gali nastąpiło też oficjalne przekazanie zespołu Iwonie Rogusińskiej przez obecną trenerkę Katerinę Kubičkovą. Podziękowania otrzymały także zarządy osiedli Renardowice, Centrum i Górne za wspieranie finansowe zespołu. Dziękowano także Sławomirowi Jurczakowi, Restauracji Kogut i Kurka z Goczałkowic, Joannie Janik i Lidii Kubičkowej, a także Wiktorowi Rogusińskiemu za wieloletnie wspieranie zespołu oraz przede wszystkim Miejskiemu Domowi Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, Młodzieżowej Orkiestrze Dętej i Urzędowi Miasta za wspieranie i promowanie sportu mażoretkowego w Czechowicach-Dziedzicach.

Swoje umiejętności baletowe zaprezentowały dziewczynki ze Studia Villa Dance prowadzonego przez Wiolettę Haszczyc. Najstarsze dziewczyny wzięły udział w pokazie mody pięknych kreacji firmy Lulu Design.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.