czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 lutego 2019
  • wyświetleń: 3717

Nietrzeźwy 20-latek uciekał Alfą Romeo przed policją

Nawet do 5 lat więzienia grozi 20-letniemu mężczyźnie, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając przed policyjnym pościgiem, sprawca łamał po drodze wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego i stwarzał poważne zagrożenie dla innych jego uczestników. Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali uciekiniera, który miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, przed północą, w Czechowicach-Dziedzicach. Umundurowani policjanci w oznakowanym radiowozie próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Alfa Romeo. Mężczyzna nie zatrzymał się, przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg za kierowcą, który podjął brawurową ucieczkę i stwarzał poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Mundurowi zatrzymali 20-latka w rejonie parkingu sklepu spożywczego na ulicy Krakowskiej. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad pół promila alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.