czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 9 lutego 2019
  • wyświetleń: 5132

Studio Figura - Studio Modelowania Sylwetki tylko dla kobiet

Artykuł sponsorowany:

Studio Figura Czechowice-Dziedzice to Studio Modelowania Sylwetki tylko i wyłącznie dla kobiet. Miejsce to powstało z myślą o kobietach, które mogą w miłej, przytulnej atmosferze, bez krępacji, zadbać o swoje ciało, zdrowie i umysł.

Studio Figura Czechowice-Dziedzice - ul. Adama Asnyka 2


Miejsce to przeznaczone jest zarówno dla kobiet starszych, jak i młodszych, dla kobiet szczupłych, jak i dla tych, które nadal zmagają się z problemem zbędnych kilogramów. Podczas bezpłatnej konsultacji oraz godzinnego treningu poznajemy nawyki żywieniowe naszych Pań, ich aktywność sportową, a także ewentualne problemy zdrowotne. Na podstawie takiego wywiadu dobieramy naszym Klubowiczkom indywidualny plan żywieniowy, a także plan treningowo-zabiegowy. Nasze Panie otrzymują od nas profesjonalną obsługę, motywację, wsparcie oraz regularną kontrolę swoich pomiarów. Dodatkowo w celu szybszego osiągnięcia wymarzonych rezultatów naszym klientkom oferujemy suplementy i kosmetyki serii Studio Figura, które można nabyć tylko i wyłącznie w licencjonowanych gabinetach Studio Figura.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda klientka czuła się u nas wyjątkowa. Każda z nas ma inne oczekiwania, dlatego indywidualne podejście jest niezwykle ważne w osiągnięciu postawionego sobie celu. Urządzenia w swojej konstrukcji zapewniają maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni, przy niewielkim wysiłku. Dlatego też lubią z nich korzystać nawet te panie, które do tej pory nie lubiły spędzać czasu aktywnie na siłowniach i klubach fitness.W naszym Gabinecie o swoje ciało i zdrowie mogą również dbać Panie, które z różnych względów nie mogą wykonywać ćwiczeń wymagających wysiłku fizycznego, bowiem i dla nich są odpowiednie zabiegi w naszym Studio.

Poza tym Studio Figura Czechowice-Dziedzice to miejsce różnego rodzaju eventów, spotkań,zawierania znajomości , a nawet przyjaźni.Jest to miejsce, w którym Panie za swoje starania mogą osiągnąć niesamowite nagrody.

W październiku 2018 r. odbyły się pierwsze urodziny naszego Studia połączone z Galą Metamorfoz. Podczas tej uroczystości wyjątkowe nagrody otrzymały trzy Klubowiczki, które wzięły udział w Konkursie Metamorfoz i uzyskały najlepsze wyniki.

Każda Kobieta w pędzie naszego dzisiejszego, codziennego życia nie powinna zapominać o sobie.

Pamiętaj - Ty też jesteś ważna!

Zapraszamy do naszego Studia. Zobaczysz, otrzymasz kompleksową pomoc, odpowiednio się Tobą zaopiekujemy i sprawimy,że polubisz nasze Studio.

Zapraszamy!

Studio Figura Czechowice-Dziedzice