czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2019
  • wyświetleń: 2664

Strażnicy miejscy ujęli sprawcę kradzieży elektronarzędzi

W jednym z lombardów przy ulicy Kolejowej w Czechowicach-Dziedzicach miało dojść do kradzieży elektronarzędzi. Na miejsce wezwano straż miejską, która ujęła 49-letniego mężczyznę.

Reklama

W poniedziałek straż miejska poinformowała o interwencji, którą przeprowadziła w dniu 1 marca przed godziną 15.00.

- Patrol straży miejskiej udał się na ulicę Kolejową w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie według zgłoszenia miało dojść do kradzieży elektronarzędzi w jednym z lombardów. Na miejscu strażnicy po rozpytaniu właściciela i ustaleniu rysopisu sprawcy, który uciekł, udali się w teren celem zlokalizowania sprawcy - opisuje SM.

W wyniku kontroli terenów PKP funkcjonariusze zauważyli osobę podobną do rysopisu sprawcy. Był to 49-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, który następnie został ujęty przez strażników miejskich.

Jak podaje straż, właściciel lombardu rozpoznał ujętego. Mężczyznę przewieziono do komisariatu policji celem dalszych czynności. Następnie po czynnościach w komisariacie został przewieziony do OPPA w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia z uwagi na agresywne zachowanie.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.