czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2019
  • wyświetleń: 12384

[FOTO] Czołowe zderzenie na Bestwińskiej. Są utrudnienia!

W poniedziałek, 11 marca około godziny 15:30 na ulicy Bestwińskiej w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów: Forda, Opla i Fiata. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Kraksa na granicy Czechowic-Dziedzic i Bestwiny - 11.03.2019 · fot. Nexiu


Z ustaleń serwisu Bielskie Drogi wynika, że winę za zdarzenie ponosi kierująca Fordem Kuga. Kobieta poruszała się ulicą Bestwińską od strony centrum Czechowic-Dziedzic. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i bez zwalniania jechała pasem przeznaczonym do jazdy w przeciwnym kierunku. Kierowca Fiata Sieny wykonał manewr obronny uciekając na przeciwny pas ruchu (to nim powinien poruszać się Ford). Niestety nie obeszło się bez zdarzenia. Ford trącił w Fiata w prawy tylny błotnik. Siła była tak duża, że włoski samochód po kilku widowiskowych piruetach wylądował w rowie. Ford nie zwalniając za bardzo tempa zjechał na pobocze, gdzie zderzył się z Oplem. Kierująca tym pojazdem widząc rozwój sytuacji zdążyła wyhamować, zjechać na pobocze i się zatrzymać.

W związku ze zgłoszeniem wypadku interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Strażacy zneutralizowali wycieki w uszkodzonych pojazdach i odłączyli akumulatory. Zespół ratownictwa medycznego zabrał sprawczynię do szpitala. Kobieta nie potrafiła wyjaśnić co było powodem jej manewru. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, która finalnie okazała się niepotrzebna, bowiem w szpitalu okazało się, że pacjentka nie doznała obrażeń powyżej dni siedmiu. Sprawa zakończyła się mandatem. Utrudnienia w ruchu na granicy Czechowic-Dziedzic i Bestwiny trwały do godziny 18:30.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.