czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2019
  • 31 marca 2019
  • wyświetleń: 8800

Widowisko z okazji 70-lecia czechowickiego liceum

W późne piątkowe popołudnie, w obecności wszystkich żyjących dyrektorów, części emerytowanych nauczycieli, a także absolwentów i sympatyków, miało miejsce widowisko pt. "Nasza historia", będące zwieńczeniem roku jubileuszowego Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

lo, liceum
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach · fot. LO im. M. Skłodowskiej-Curie


W trakcie programu, łączącego elementy słowne, muzyczne i wizualne, uczniowie tej zasłużonej placówki oświatowej, opowiedzieli historię miasta i szkoły. Zaprezentowali również sylwetkę absolwentki liceum, znanej aktorki teatralnej i filmowej, Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej.

Na koniec młodzi ludzie, skierowali podziękowania do emerytowanych nauczycieli, a także złożyli hołd tym, którzy już odeszli, ale pozostali w pamięci wdzięcznych wychowanków.

Po zakończeniu widowiska, widzowie byli zgodni, że pomimo upływu lat, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, nadal jest miejscem, w którym uczniowie mogą (jeżeli tylko mają ambicje), uzyskać solidne ogólnokształcące wykształcenie, a także rozwijać swoje talenty i pasje.

aka, ab / czecho.pl

źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.