czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2019
  • 28 maja 2019
  • wyświetleń: 11398

XXIII Marsz Ekologiczny w Czechowicach-Dziedzicach

W poniedziałek 27 maja przez centrum Czechowic-Dziedzic przeszedł Marsz Ekologiczny. Jak co roku, przedszkolaki i dzieci z czechowickich podstawówek spotkały się tego dnia na Placu Jana Pawła II.

Marsz Ekologiczny w Czechowicach-Dziedzicach - 27.05.2019 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Przed budynkiem Urzędu Miejskiego małych ekologów przywitali: Zastępca Burmistrza Czechowic-Dziedzic Maciej Kołoczek, Bernadeta Klimek - naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, Grzegorz Wąsik - naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Mirosław Olek, przedstawiciel Lasów Państwowych Nadleśnictwo Bielsko - Irena Polok oraz będący przedstawicielem sponsora nagród dla poszczególnych placówek (Grupa LOTOS) Arkadiusz Kliber, dyrektor ds. finansowych LOTOS Biopaliwa.

Dzieci z poszczególnych placówek - tradycyjnie już - zaprezentowały swoje hasła ekologiczne. Z rąk wiceburmistrza Macieja Kołoczka oraz dyrektora Arkadiusza Klibera dzieciaki otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze.

Marsz Ekologiczny, organizowany w związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi, przemaszerował przez centrum naszego miasta już po raz 23.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.