Wiadomości

  • 2 czerwca 2019
  • 9 czerwca 2019
  • wyświetleń: 9729

[WIDEO] Radosław Kapias z Zabrzega wystąpił w nowym teledysku Cleo

Zabrzeżanin Radosław Kapias, znany w Internecie pod pseudonimem Warjat Radek, wystąpił w teledysku do nowej piosenki Cleo zatytułowanej "Za krokiem krok".

Radosław Kapias z Zabrzega wystąpił w nowym teledy
Radosław Kapias z Zabrzega wystąpił w nowym teledysku Cleo · fot. youtube.com


Radek wraz z innymi znanymi influencerami został zaproszony do zagrania w teledysku promującym nadchodząca nową płytę wokalistki Joanny Klepko znanej szerszej publiczności jako Cleo. Teledysk w 1 dobę po wstawieniu go na oficjalny kanał artystki na platformie YouTube osiągnął wynik ponad pół miliona odtworzeń, a liczba ta ciągle rośnie.

Jak pisze sam Radek: - Cleo spełniła kolejne marzenie z mojego bucket list, czyli listy rzeczy które chce zrobić w swoim życiu.Akcja teledysku dzieje się... na planie programu telewizyjnego! Cleo i gwiazdy pojawiają się w Pick Up Show, czyli zmyślonym rozrywkowym show, którego artystka jest prowadzącą. Nie zabrakło zabawnych przebrań, gadżetów i wielu kolorowych strojów.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.