czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2019
  • 7 czerwca 2019
  • wyświetleń: 5263

Dni BB: Shaggy, Sylwia Przybysz, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, My3

Za nami:

Znamy pełny program tegorocznych Dni Bielska-Białej. Oprócz zapowiadanego już koncertu Shaggy'ego w wystąpią zespół My3, Sylwia Przybysz, Natalia Szroeder i Grzegorz Hyży.

Reklama

Pożegnanie Lata - Hey- 27.08.2017
Dni BB: Shaggy, Sylwia Przybysz, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, My3 · fot. bielsko.info


piątek, 14 czerwca (pl. Chrobrego, pl. Ratuszowy)W piątek 14 czerwca Dni Bielska-Białej rozpocznie koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej, który odbędzie się na placu Bolesława Chrobrego. O godzinie 19.00 na placu Ratuszowym prezydent miasta uroczyście otworzy imprezę.

45 minut później odbędzie się losowanie nagrody w konkursie "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej". O godzinie 20.30 na scenie publiczność rozgrzeje Bielska Orkiestra Dęta (formacja paradna). Shaggy rozpocznie swój koncert o godzinie 21.00. Na koniec pierwszego dnia imprezy, około godziny 22.40, zaprezentowane zostanie widowisko laserowe.

Pożegnanie Lata - Jula - 27.08.2017
Dni BB: Shaggy, Sylwia Przybysz, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, My3 · fot. bielsko.info


sobota, 15 czerwca (Park Słowackiego)Dzień później świętowanie przeniesie się do Parku Słowackiego, gdzie o godzinie 16.00 rozpocznie się piknik rodziny. Obok Bielskiego Centrum Kultury odbędą się konkursy, zabawy i koncerty dla dzieci i młodzieży. Na scenie w Parku Słowackiego wystąpią zespół My3 oraz Sylwia Przybysz.

niedziela, 16 czerwca (teren Hali pod Dębowcem)W niedzielę 16 czerwca Dni Bielska-Białej zakończą koncerty Natalii Szroeder i Grzegorza Hyżego. Początek występów o godzinie 18.00.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.