Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • 25 czerwca 2019
  • wyświetleń: 18885

[NOWE ZDJĘCIA] Starcie w Strefie Mega Mocy na placu Jana Pawła II

23 czerwca (niedziela) o godzinie 16.00-21.00 odbyła się kolejna impreza w ramach projektu Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma".

Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy na Placu Jana Pawła II · fot. Elżbieta Zarębska


"Pociąg do Stacji Forma'" zatrzymał się już po raz piąty na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach, aby stoczyć kolejny pojedynek w strefie Mega Mocy o Puchar Burmistrza Miasta Czechowice-Dziedzice.

Amatorskie Zawody w Sportowych Konkurencjach Siłowych zostały rozegrane w czterech kategoriach: Kobiety Open, Junior Open (do 22 lat), Kategoria do 90 kg, Kategoria powyżej 90 kg. Konkurencje, w jakich stoczono pojedynek: ciągnięcie pojazdu kołowego, przetaczanie opony na czas, spacer farmera.

Zawody objęte zostały honorowym patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Sędzia Główny Zawodów: Grzegorz Leski, sędzia pomocniczy: Damian Kulig.

Kolejne starcie w Strefie Mega Mocy na Placu Jana Pawła II i pojedynek o tytuł Super Dzieciaka - 23.06.2019 · fot. gekon

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.