czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 czerwca 2019
  • 1 lipca 2019
  • wyświetleń: 1925

Wakacyjne Dni Otwarte w Optyk Okulus

Artykuł sponsorowany:

Już 10 lipca zapraszamy na Dzień Otwarty w Optyk Okulus. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy wiele ciekawych niespodzianek, upominków a także szereg atrakcyjnych ofert. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Okulus
Optyk Okulus


Darmowe badanie wzroku przez lekarza okulistę* - specjalista okulistyki Marek Sosnowski
Nie zapominajmy, że wzrok jest najważniejszym zmysłem człowieka, przez który odbieramy zdecydowaną większość bodźców z otoczenia. Warto raz w roku przejść takie bezbolesne badanie wykonane przez nasz profesjonalny personel i dowiedzieć się jak się mają nasze oczy.
*Badanie bezpłatne przy zakupie kompletnych okularów.

Darmowe badanie OCT - tomografia komputerowa oczu
Badanie polega na wpuszczeniu do oka wiązki światła podczerwonego w celu sprawdzenia czy pojawiły się zmiany chorobowe takie jak: jaskra, AMD - zwyrodnienie plamki żółtej, dotyczy osób powyżej 50 roku życia. Tylko podczas dni otwartych darmowe badanie OCT, standardowo płatne 130 zł.

Optyk Okulus


Promocja na szkła progresywne JAI KUDO rabaty do 50%
Prezbiopia to naturalny proces pogorszenia wzroku i dotyka każdego po 40. roku życia. Okulary progresywne to najlepsze rozwiązanie dla osób wymagających korekcji do bliży oraz dali. Ambasador szkieł progresywnych marki JAI KUDO - Artur Żmijewski należy do grona prezbiopów i zdecydował, że dla niego najlepszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem będzie noszenie jednej pary okularów na wszystkie odległości.

Szkła przeciwsłoneczne z korekcją już za 99 zł.
Letnia opalenizna i długie ciepłe wieczory - za to kochamy wakacje. Niestety promieniowanie słoneczne jest bardzo szkodliwe dla naszych oczu i musimy się przed nim chronić. Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV 400 zakupione z pewnego źródła - czyli w salonie optycznym, to całkowite bezpieczeństwo wzroku przez całe lato! Oferujemy zakup okularów z korekcją, co pozwoli cieszyć się urlopem bez kontaktu z ostrym słońcem i mrużeniem oczu.

Kup markowe oprawy a szkła dostaniesz gratis!
W naszym salonie są dostępne oprawy wielu światowych marek m.in. Ray-Ban, Vogue, JAI KUDO, Marc’o Polo. Wybierz tę idealną oprawę a szkła otrzymasz całkowicie za darmo!
* szkła jednoogniskowe z antyrefleksem

---
Zakład Optyczny OKULUS
Pszczyna, ul. Chrobrego 19, tel. 502 424 704, www.okulus.eu

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek, wtorek, środa, czwartek: 9.00 - 18.00
  • piątek: 9.00 - 17.00