Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2019
  • 4 lipca 2019
  • wyświetleń: 14059

Zatrzymano chuligana, który kopnął kierowcę autobusu

Policjanci z bielskiej czwórki zatrzymali 32-letniego chuligana poszukiwanego za kopnięcie kierowcy autobusu. Wczoraj policja opublikowała jego wizerunek prosząc o pomoc w ustaleniu personaliów. Tego samego dnia został rozpoznany na jednej z bielskich stacji, gdzie pijany wszczął awanturę. Po nocy spędzonej na izbie wytrzeźwień mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu rok więzienia.

sprawca
fot. KMP Bielsko-Biała


Nie reagujesz - akceptujesz. Z tym hasłem śląskiej kampanii społecznej zgadzają się mieszkańcy Bielska-Białej, którzy odpowiedzieli na apel policjantów z czwartego komisariatu. Śledczy poszukiwali mężczyzny, który 23 kwietnia br., w Bielsku-Białej na zatoce autobusowej Komorowicka/Piekarnia w autobusie PKM linii nr 7 kopnął w plecy kierowcę autobusu. Policjanci opublikowali wizerunek chuligana, który zarejestrowała kamera monitoringu, prosząc o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Na apel odpowiedzieli mieszkańcy Bielska-Białej, którzy przekazali policjantom cenne informacje. Wczoraj około godz. 23:00, mężczyzna został rozpoznany na stacji paliw przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Stróżów prawa zaalarmowali świadkowie awantury, która pod wpływem alkoholu wywołał 32-latek.

Na miejsce przyjechali mundurowi z czwartego komisariatu, którzy zatrzymali poszukiwanego bielszczanina. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie dwa promile. Po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień, usłyszał on zarzuty za napaść na kierowcę autobusu. Grozi mu nawet rok za kratami, a o jego dalszym losie zadecyduje wkrótce sąd.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.