Wiadomości

  • 15 lipca 2019
  • wyświetleń: 2592

Allegro kurier

Materiał partnera:

Kupowanie różnych towarów na Allegro to bardzo częsty zwyczaj milionów ludzi w całej Polsce. Każdy szuka nie tylko dobrej jakości przedmiotów po atrakcyjnych cenach, ale też najtańszych i bezpiecznych form dostawy. Bardzo ciekawą propozycję ma firma inPost, która współpracuje z Allegro, a z jej usług korzysta mnóstwo zadowolonych klientów.

Linkhouse


Dla każdego coś dobrego?
Kupujący po wybraniu  konkretnej rzeczy ma do wyboru zazwyczaj kilka opcji wysyłki. Paczki, listy ekonomiczne, polecone i Paczkomaty. Bardzo często w opcjach wysyłki pojawia się możliwość wybrania usług InPostu. Są to bardzo atrakcyjne oferty, zróżnicowane cenowo, dlatego każdy może dopasować do siebie i swoich możliwości finansowych najodpowiedniejszą. Osoba wystawiająca przedmiot na sprzedaż powinna wziąć pod uwagę atrakcyjność usług InPostu, aby przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów.  Kupujący mając do wyboru tanie i opłacalne opcje wysyłki, będzie chętniej korzystał nie tylko  oferty inPostu na Allegro, ale te.z w przyszłości z oferty danego Allegrowicza.

Idealne dopasowanie!
Wybierając usługę Allegro InPost można zdecydować się na jedną z trzech podstawowych opcji wysyłki towaru. Pierwsza z nich to tradycyjne Paczkomaty 24/7 za 8,99 zł brutto. Prosto, tanio i wygodnie, bez czekania na listonosza i kuriera odbiera się w niedługim czasie zamówione produkty.

Druga opcja to mini kurier 24 InPost za 10,95 zł brutto, obejmująca przesyłki o maksymalnej wadze wadze do 10 kg i sumie boków do 160 cm.

Jeśli ktoś zamówi większą przesyłkę o maksymalnej wadze do 30 kg,  wtedy też wybiera ofertę Allegro Kurier inPost za 13, 41 zł brutto.

Wielokrotnie, wystawiający towar wybiera również opcję dostawy pobraniową, co dla wielu osób  jest bardzo ciekawą formą odbioru zamówionego produktu.

Info dla sprzedającego
Wybór dostawy paczek za pomocą Allegro InPost  daje sprzedającemu dwie możliwości dostarczenia przesyłki do kuriera. Może samodzielnie przynieść paczkę do oddziału InPost i wtedy nic za tę usługę nie płaci lub zamówić kuriera do domu. W jednym i drugim przypadku należy złożyć zamówienie przez Managera Paczek.

Co jeszcze można zrobić, aby uatrakcyjnić ofertę sprzedaży?

Wystarczy wybrać opcję taniej dostawy Allegro InPost, aby skorzystać z możliwości darmowego zwrotu produktu. Musi zostać jednak spełniony jeden warunek - w danych konta sprzedawcy powinien być wpisany polski adres.

Ci, którzy orientują się w ofercie Allegro InPost dobrze wiedzą, że mogą korzystać  z różnych filtrów podczas poszukiwania konkretnych produktów. Jedną z opcji jest m.in. filtr "darmowy zwrot InPost". Faktury za taką formę dostawy paczek wystawia zawsze tylko i wyłącznie firma InPost. Przy czym trzeba pamiętać, ż osoba wystawiająca przedmioty ze zwykłego, a nie firmowego konta, nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu towaru w przypadku odstąpienia przez kupującego od umowy.  

Allegro Mini Paczka -Wygodna i szybka forma wysyłki
Mini Paczka Allegro InPost to bardzo atrakcyjna forma przesyłania paczek. Ekonomiczna, nie priorytetowa, przeznaczona do mniejszych  i lżejszych wysyłek, a mianowicie do 2 kg. Dlaczego jest to tak często wybierana opcja wysyłania towarów? Nie może być inaczej, kiedy oprócz tego, że jest tanio, można wysyłać za pomocą Paczkomatów i foliopak oraz darmowy zwrot jest w cenie usługi. Co więcej, każda paczka jest ubezpieczona do 1000 zł! Już w trzy dni po nadaniu można spodziewać się dostarczenia paczki, także szybkość stoi również na wysokim poziomie.

Warto szukać nie tylko lukratywnych ofert produktów, ale też wybierać opłacalne formy wysyłki. Zawsze powinno się brać pod uwagę jakość usług danej firmy przewozowej i różnorodność opcji, aby za każdym razem móc dopasować możliwie najlepiej przesyłkę do okoliczności i możliwości finansowych. Tylko wtedy transakcja będzie w pełni udana i satysfakcjonująca!