Wiadomości

  • 16 lutego 2007
  • wyświetleń: 4748

Aresztowany za posiadanie narkotyków

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali w czwartek 19-letniego Kamila K. podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Sprawca zatrzymany został o godzinie 19.00 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Topolowej. Podczas jego przeszukania policjanci odnaleźli 45 gramów marihuany, tj. 90 porcji konsumpcyjnych o wartości blisko jednego tysiąca złotych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu, a narkotyki zabezpieczono.

W przeszłości zatrzymany karany był za kradzieże, włamania, bójki i pobicia. Dziś policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Narkotykową przedstawili mu zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających - przestępstwa, za które grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej - na wniosek Policji i Prokuratury - aresztował zatrzymanego na okres trzech miesięcy.

KMP w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.