Wiadomości

  • 19 lipca 2019
  • wyświetleń: 1390

Bezpłatne szkolenie ze zmian w podatku VAT w Czechowicach!

Artykuł sponsorowany:

W dniu 29 lipca 2019 r. (Czechowice-Dziedzice) odbędzie się bezpłatne szkolenie podatkowe ze zmian w podatku od towarów i usług jakie zostały wprowadzone lub zostaną wprowadzone na 2019 i 2020 rok. Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców z terenu Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic. Zapisy trwają do 25 lipca br.

W trakcie szkolenia omówione zostaną m.in. zagadnienia dotyczące kas fiskalnych online, mechanizmu podzielonej płatności w wersji obowiązkowej i sankcje z tym mechanizmem związane, zmiany w zakresie korzystania ze zwolnienia podmiotowego (do 200 tys. zł), zasady wystawiania faktur do paragonów oraz nowe sankcje dla podatników VAT. Przedstawione zostaną również zasady opodatkowania bonów i kart podarunkowych oraz zasady dokumentowania dostaw wewnątrzwspólnotowych, które mają wejść w życie od 1 stycznia 2020 r.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez specjalistę do spraw podatkowych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Szkolenie jest nieodpłatne i potrwa około 4 godzin. Szkolenie będzie również dobrą okazją do wymiany informacji z lokalnymi przedsiębiorcami i do porozmawiania z ekspertem do spraw związanych z podatkami.

Na szkolenie można się zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://www.bergerlegal.pl Niezbędne informacje o szkoleniu, w tym szczegółowa agenda i miejsce szkolenia, dostępne są na stronie: http://www.bergerlegal.pl/images/Szkolenie_VAT_2019-2020_klauzula_RODO.pdf