Wiadomości

  • 28 lipca 2019
  • 29 lipca 2019
  • wyświetleń: 8821

[WIDEO] Zabrzeżanin nagrał cover piosenki "Miłość rośnie wokół nas"

"Król Lew" powrócił do kin, a wraz z nim u wielu osób rozbudzone zostały wspomnienia z dzieciństwa. Zabrzeżanin Radosław Kapias, znany w Internecie pod pseudonimem Warjat Radek, postanowił nagrać cover do najpopularniejszej piosenki z tego filmu - "Miłość rośnie wokół nas". Zapraszamy do odsłuchania i obejrzenia teledysku.Radek wraz ze swoją koleżanką Justyną Suchanek, youtuberką o nicku Sukanek (540 tysięcy subskrybcji), zaśpiewał cover do piosenki z filmu "Król Lew". Zapytani o to, co skłoniło ich do tego, by nagrać ten utwór, odpowiedzieli: - Oboje bardzo lubimy Króla Lwa. Jest to nasza ulubiona bajka z dzieciństwa i stąd powstał pomysł, aby właśnie z okazji premiery nowej kinowej odsłony, nagrać cover do jednej z najbardziej znanych piosenek z tego właśnie filmu.

Radek na swoim Instagramie (warjatradek), podczas wydarzenia LIVE, powiedział, że jest bardzo pozytywnie zaskoczony licznymi wiadomościami z bardzo miłymi komentarzami dotyczącymi tego wykonania. Zapytany o to, czy planuje nagrywać więcej tego typu produkcji odpowiedział: - Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że bardzo lubię śpiewać i chciałbym, aby na moim kanale pojawiło się w przyszłym czasie jeszcze kilka coverów.

Zapowiedział również, że kolejny projekt jest już w planach i widzowie mogą spodziewać się go końcem sierpnia.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.