Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2019
  • 29 lipca 2019
  • wyświetleń: 12842

[WIDEO, ZDJĘCIA] Rodzinna zabawa na Placu Jana Pawła II

W minioną sobotę Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa zorganizowało II Piknik Rodzinny. W rodzinnej zabawie na Placu Jana Pawła II wzięło udział kilkaset osób.

Loading...


Tego dnia dzieci mogły skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce. Każdy mógł spróbować się w konkurencjach sportowych z nagrodami. Na Placu Jana Pawła II pojawiły się też służby: policja, ratownicy medyczni, straż pożarna i straż miejska. Najmłodsi mogli usiąść za kierownicą pojazdów ratunkowych.

Nie zabrakło również zabytkowego Ikarusa PKM Czechowice-Dziedzice, który na każdej imprezie cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników motoryzacji. Na scenie instruktorzy szkoły tańca "Mandla Nauka Tańca" przeprowadzili pokazy i naukę tańca dla dzieci. Każdy mógł skosztować pysznych ciast, waty cukrowej i lodów.

Swoje stoiska tematyczne wystawili m.in. szachowe LKS "Strażak" Zabrzeg, Miejska Biblioteka Publiczna, Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic, Śląskie Laboratoria Medyczne.

II Piknik Rodzinny z Nową Inicjatywą - 27.07.2019 · fot. materiały organizatora

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.