czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 lutego 2007
  • wyświetleń: 2502

Z siekierą na sprzedawcę pizzy

Czechowiccy policjanci zatrzymali 23-letniego Adriana S. oraz jego 21-letniego kompana Sebastiana J. W poniedziałek wieczorem sprawcy spożywali wspólnie alkohol w mieszkaniu przy ulicy Węglowej. W trakcie biesiadowania zgłodnieli i postanowili zamówić pizzę. Po chwili do drzwi mieszkania zadzwonił dostawca pizzy.

Sprawcy bynajmniej nie zamierzali regulować należności za dostarczony im towar w kwocie 25 złotych. Adrian S. przywitał dostawcę w progu mieszkania z siekierą w rękach i zażądał, aby ten oddał mu posiłek. Wówczas drugi ze sprawców wyszarpał pizzę z jego rąk.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali obu napastników. Starszy miał we krwi blisko 3 promile alkoholu, młodszy o promil mniej. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im kara 10 lat pozbawienia wolności.

KMP w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.