czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 756

Sezon na wyjazdy - przygotowania

Materiał partnera:

Wraz z nastaniem cieplejszych dni coraz więcej osób decyduje się na zagraniczne wyjazdy, na przykład na weekend. Jednym z najczęściej wybieranych kierunków są dla Polaków kraje europejskie. Ponieważ Polska nadal nie jest członkiem strefy euro, to każdy tego typu wyjazd wiąże się z koniecznością zaopatrzenia się w odpowiednią walutę, która jest właśnie euro. W związku z tym, zanim zdecydujemy się na zagraniczne wakacje, sprawdźmy, gdzie najlepiej sprawdzić kurs euro, a następnie zakupić walutę.

Sezon na wyjazdy - przygotowania


Tradycyjne sposoby zakupu euroKażda osoba, która zostanie zapytana o to, gdzie zakupić euro z pewnością wskaże kilka takich samych rozwiązań, do których wiele osób jest przyzwyczajonych od lat. Mowa tu o stacjonarnych kantorach i bankach, do których najczęściej kierujemy swoje kroki, gdy potrzebujemy innej waluty niż złotówki. To przyzwyczajenie bardzo często naraża nas jednak na dodatkowe koszty. Kurs euro w kantorach często może okazać się niekorzystny, a banki często doliczają do kosztów zakupu waluty także dodatkowe opłaty za przeprowadzone transakcje. W efekcie korzystając z tych rozwiązań możemy wielokrotnie przepłacić, zamiast wydać te pieniądze na wyjazd.

Nowoczesne metody zakupu euroNa szczęście istnieją już doskonałe alternatywy dla banków i kantorów. Mowa tu o nowoczesnych portalach i kantorach internetowych, takich jak na przykład Internetowykantor.pl (https://internetowykantor.pl/kurs-euro/). Istnieje on na rynku już od 9 lat i przez ten czas skorzystało z niego prawie 300 000 klientów. Wiele osób boi się wymieniać waluty w Internecie, ale taka liczba użytkowników kantoru świadczy o tym, że jest on zdecydowanie godny zaufania. Potwierdzają to także pozytywne opinie w serwisie Opineo (aż 771 000!). Internetowykantor.pl jest więc bezpiecznym miejscem, w którym możemy wymienić euro w odpowiadającym nam kursie, bez dodatkowych opłat.

Szybko i wygodnieOprócz bezpieczeństwa i braku dodatkowych opłat, Internetowykantor.pl oferuje także szybkość i wygodę przeprowadzanych transakcji. Do skorzystania z niego wystarczy dostęp do Internetu, co oznacza, że walutę możemy kupić podczas przerwy w pracy, w autobusie lub relaksując się w domu z filmem. Dodatkowo, korzystając z Internetowykantor.pl do sprawdzenia kursu euro i jego zakupu, oszczędzamy czas, który spędzilibyśmy w banku i unikamy wielu formalności. Aby kupić euro w ten sposób wystarczy zalogować się na stronie. Nie musimy także posiadać konta walutowego w banku, możemy od razu przelewać walutę na konto kontrahenta czy rodziny, także zagranicę.

Dzięki temu, sprawdzając kurs euro i kupując tę walutę stajemy się bardziej mobilni i nie musimy przeznaczać swojego czasu i pieniędzy na korzystanie z tradycyjnych metod wymiany walut, które mogą okazać się czasochłonne i uciążliwe.