Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2019
  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 15140

[ZDJĘCIA] Nowy skatepark w Parku na Północy otwarty

W czwartkowe popołudnie 29 sierpnia do użytku został oddany nowy skatepark w Parku na Północy. Nowe, betonowe urządzenia zastąpiły elementy poprzedniego skateparku, które zużyły się i uległy uszkodzeniom w wyniku wieloletniej eksploatacji.

Nowy skatepark w Parku na Północy otwarty - 29.08.2019 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Przebudowa skateparku obejmowała wykonanie i montaż nowych betonowych elementów skateparku. Zakres prac obejmował m.in.: wykonanie ław fundamentowych pod rampą, niwelację istniejącej nawierzchni z kostki, a także wykonanie i montaż gotowych elementów (halfpipe i funbox złożony z następujących elementów: boxy - 11 szt., banki - 11 szt., cornery - 2 szt., stairsy - 2 szt., grind boxy ukośne - 2 szt., grind boxy proste - 2 szt., olly box 3-częściowy i raila). Koszt zadania to blisko 180 tysięcy złotych.

Nowy skatepark, ze względu na wykorzystane technologie i zastosowane materiały z pewnością przetrwa znacznie dłużej od swojego poprzednika, zwłaszcza, że zastosowana konstrukcja betonowa jest odporna na wpływ warunków atmosferycznych.

Nowe urządzenia zostały opanowane przez młodzież już w kilka minut po odbiorze technicznym obiektu. W przyszłości planowane jest uzupełnienie skateparku o kolejne urządzenia.

ab / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.