czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 września 2019
  • wyświetleń: 6490

Lodziarnia & Kawiarnia Marlenka - nowy, smakowity adres w mieście!

Artykuł sponsorowany:

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie w Czechowicach-Dziedzicach można wyjść z rodziną na lody, spotkać się z koleżanką na kawę lub zaprosić znajomych na miłe popołudnie w towarzystwie przepysznych deserów? - poniżej poznacie odpowiedź!

Lodziarnia & Kawiarnia Marlenka - Czechowice-Dziedzice, ul. Szkolna 47


Marlenka to nowa lodziarnio-kawiarnia w centrum miasta. Mieści się przy ul. Szkolnej, tuż obok bloku nr 47.

Wybierając się na spacer do parku "Północ", możecie zatrzymać się na krótką lub dłuższą chwilę, porywając coś na wynos - albo zamawiając na miejscu. Pełna dowolność. Marlenka posiada bowiem stoliki w środku oraz na zewnątrz, a z zamówieniami na wynos również nie ma najmniejszego problemu.Czego pysznego możecie się spodziewać po Marlence? Przede wszystkim doskonałych lodów i deserów. Sprawdzą się one najlepiej w towarzystwie świeżo mielonej kawy. Masz ochotę na aromatyczne espresso po pracy? A może mrożoną kawę z dodatkiem karmelu i bitej śmietany? Niezależnie do tego jakie są Twoje preferencje, w Marlence z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zresztą nie tylko dla siebie, dzieciaki szaleją za marlenkowym Bubble Tea! Te niezwykłe napoje na bazie mleka lub herbaty robią prawdziwą furorę wśród dzieci i młodzieży, a dla najmłodszych Marlenka serwuje urocze deserki w misiowej miseczce. Zobaczysz, Twoja rodzina pokocha to miejsce.

Caffe Marlenka


Miła atmosfera, wysokiej jakości smakołyki i obsługa wkładająca w swoją pracę całe serce - tak brzmi definicja lokalu idealnego. Odwiedź raz i przekonaj się sam, że ten pierwszy nie będzie ostatnim!

P.S. Marlenkę znajdziecie oczywiście na Facebooku, gdzie pojawiają się nie tylko kuszące zdjęcia pyszności, ale i kody rabatowe oraz akcje promocyjne. Warto więc polubić i obserwować: www.facebook.com/LodziarniaMarlenka/