czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 września 2019
  • wyświetleń: 9849

[FOTO] Kraksa na DK-1 koło Czarda Grill. Nowe ekrany już do remontu!

W czwartek, 5 września około godziny 7:00 na krajowej jedynce w Czechowicach-Dziedzicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na jezdni w stronę Pszczyny, w okolicy restauracji Czarda Grill doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym.

Kolizja na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 05.09.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił kierowca samochodu ciężarowego, który podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy, nie zauważył kierującej samochodem marki Kia. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy samochód uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kierująca została przebadana przez ratowników medycznych. Nie było konieczności hospitalizacji, więc kierowca samochodu ciężarowego został ukarany mandatem. Utrudnienia trwały godzinę.

Przy okazji tej kolizji wyszło na jaw, że za ekranami, gdzie na co dzień nie sięga ludzkie oko, znajduje się sporo śmieci niewątpliwie pozostawionych przez ekipy budowlanej. Pracownicy firmy wykonującej ekrany dźwiękochłonne jeszcze nie opuścili placu budowy, więc jest szansa, że bałagan niedługo zniknie.

sid / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.