czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 września 2019
  • 30 września 2019
  • wyświetleń: 3498

V edycja cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie" - "Bieg Olimpijczyka"

21 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach odbył się "XXIII Bieg Olimpijczyka" objęty patronatem burmistrza miasta Czechowic-Dziedzic.

Bieg został zorganizowany przez Szkolny Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" działający przy SP nr 2. Tym biegiem zainaugurowaliśmy również V edycję cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie". Łącznie w biegu uczestniczyło 418 dzieci. W każdej kategorii wiekowej 6 pierwszych miejsc otrzymało dyplomy i nagrody, trzy pierwsze miejsca medale. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach. Gratulujemy i zapraszamy na kolejne biegi cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie".

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom biegu, bez których nie mógłby się on odbyć: Rada osiedla "Barbara", Firma "Lotos" Cz-Dz., Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice, MOSiR Czechowice-Dziedzice, Firma "Valeo Electric & Electronic System Cz-Dz, Rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 2 (fanty i pyszne ciasta).

Najbliższy bieg to "XIII Memoriał Henryka Puzonia", który odbędzie się 5 października na Stadionie Lekkoatletycznym w Zabrzegu.

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.