czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 września 2019
  • 16 września 2019
  • wyświetleń: 2457

Poznaj BEST Communicaction Method

Artykuł sponsorowany:

Rok 2019 to szczególny okres dla czechowickiego oddziału BEST Centrum Języków Obcych. W tym roku bowiem BEST CJO wprowadza aż 4 nowoczesne rodzaje kursów językowych - 3 autorskie w nowej odsłonie i jedną licencyjną.

best


Autorskie metody były udoskonalane nieprzerwanie od 1996 roku, kiedy BEST CJO się narodził aż do chwili obecnej przez metodyków i najlepszych lektorów szkoły, czego efektem jest BEST Communication Method czyli metoda komunikacyjna BEST wykorzystywana we wszystkich typach kursów i we wszystkich językach z oferty szkoły. Metoda umożliwia słuchaczom opanowanie praktycznych aspektów języka, przy stosunkowo niedużej ilości materiału opisowego i rozwinięcie umiejętności spontanicznego i sprawnego komunikowania się w realnej sytuacji życiowej. Zajęcia przygotowane są w oparciu o materiały autentyczne: nagrania audio i wideo oraz prasę i media społecznościowe, które przybliżają do autentycznych sytuacji z życia codziennego oraz zapoznają z językiem potocznym. Wiodące ćwiczenia wykorzystywane w trakcie zajęć to, m.in.: dialogi, symulacje, odgrywanie ról, gry, zabawy i dyskusje prowadzone w parach i grupach. Dzięki temu zajęcia są atrakcyjne i ciekawe nawet dla zmęczonych Kursantów, którym trudniej się skoncentrować.

Metoda komunikacyjna wykorzystywana jest także podczas kursów młodzieżowych Teener i dziecięcych Kiddo na lekcjach angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Programy kursów oraz ambitne i interesujące materiały rozwijają w uczniach umiejętność biegłej komunikacji. W grupie rówieśników, pod opieką  lektora dzieci i młodzież szybko osiąga łatwość w posługiwaniu się językiem obcym. Stosowana metoda nauczania kładzie szczególny nacisk na praktyczne umiejętności, takie jak: mówienie i rozumienie ze słuchu, jednak kurs pozwala także opanować inne sprawności takie jak czytanie ze zrozumieniem i pisanie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów, pod stałą opieką metodyczną. W cenie kursu zawarty jest bogaty zestaw kursanta składający się m.in. z podręcznika, zeszytu, teczki, planu zajęć, nalepek motywacyjnych czy dostępu do aplikacji mobilnej, a także możliwość udziału w licznych imprezach kulturowych i językowych w tym na przykład w słynnej już w regionie Olimpiadzie Językowej BEST.

ZOBACZ RELACJĘ Z XV OLIMPIADY BEST

Ostatnią nowością jest Teddy Eddie czyli innowacyjna i ambitna metoda nauczania angielskiego dla dzieci 2-7 lat, popularna w całej Polsce, dzieci uczą się języka z wykorzystaniem tej metody już w ponad 200 szkołach. Jej głównym założeniem jest zanurzenie kursantów w języku obcym poprzez uczenie wyłącznie pełnymi zdaniami, a także doprowadzenie do jak najszybszej wypowiedzi w języku angielskim. Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej. Motywem przewodnim kursów jest postać Misia Teddy Eddie, który pewnego dnia wyskakuje ze swojej kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

MISIOWY KONKURS - WYGRAJ KURS!Z okazji wprowadzenia metody Teddy Eddie do Czechowic szkoła BEST wraz z portalem czecho.pl przygotowała dla dzieci i młodzieży konkurs misiowy z atrakcyjnymi nagrodami. Główną nagrodą w konkursie jest semestralny kurs Teddy Eddie w BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach, zaś dla pozostałych uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne rabaty i misiowe prezenty.

Szczegóły konkursu w linku: wiadomosci.czecho.pl/27944-konkurs-mis-teddy-eddie-w-czechowicach-do-wygrania-kurs-czechowice-dziedzice

POZNAJ TEDDY EDDIE, KIDDO i TEENER NA LEKCJACH POKAZOWYCHSzkoła językowa BEST CJO aby umożliwić swoim przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zaprasza do skorzystania z lekcji pokazowych (gratis). Dzięki lekcji pokazowej Państwa pociechy będą mogły poznać lektorów prowadzących zajęcia w grupach dziecięcych i młodzieżowych jak i metodę nauczania. Podczas zajęć w sposób praktyczny zostanie sprawdzona wiedza dzieci co ułatwi przypisanie do odpowiednich grup. Po zajęciach pracownicy BEST przedstawią podczas prezentacji główne zalety i cechy kursów językowych w BEST CJO. Więcej informacji na: www.bestcentrum.pl/lekcje-pokazowe

Liczba miejsc jest ograniczona, więc dlatego zajęcia pokazowe wymagają wcześniejszego zapisu pod numerem telefonu: 32 215 21 88 lub 500 169 034


RABAT SPECJALNYZ okazji wprowadzenia nowych kursów do BEST w Czechowicach-Dziedzicach, szkoła językowa BEST przygotowała dla Państwa atrakcyjny rabat. Każdy Klient który zapisze się na kurs całoroczny uzyska aż 130zł zniżki! Warunki skorzystania z RABATU SPECJALNEGO są proste, wystarczy zapisać się na kurs całoroczny i wpłacić 200zł zaliczki oraz wspomnieć o tym artykule, a w przypadku zapisu on-line, w polu "Kod promocyjny" wystarczy wpisać i z 3 haseł: KIDDO lub TEENER lub TEDDY EDDIE.

Dodatkowo BEST tradycyjnie proponuje rabat RODZINNY po 50zł na każdego członka rodziny, ZA DRUGI JĘZYK po 50zł na każdy kurs językowy dla tej samej osoby i ZA POLECENIE, gdzie każdy słuchacz, który przyprowadzi do BEST CJO nowego klienta i oboje dokonają zapisu na kurs, otrzymają dodatkowy rabat po 30zł za każdą osobę. Przypominamy, że za ZAPIS ON-LINE, dokonany przez stronę internetową www.bestcentrum.pl można również uzyskać dodatkową zniżkę 20zł.

Należy pamiętać, że opłatę za każdy kurs w BEST CJO można rozłożyć na dogodne raty: 2, 4 lub 8. Aktualny cennik oraz dostępne grupy w oddziale pszczyńskim znajdują się pod linkiem: www.bestcentrum.pl/czechowice,plan.

RABAT NAWET 80% DZIĘKI DOFINANSOWANIU Z UE TAKŻE W CZECHOWICACHW tym roku także istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z projektów unijnych, oto instrukcja: Jako właściciel firmy chciałbyś podnieść kwalifikacje językowe zarówno swoje, jak i swoich pracowników oraz chętnie skorzystałbyś z dofinansowania z Unii Europejskiej? BEST Centrum Języków Obcych wraz z Bazą Usług Rozwojowych wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Już teraz Ty i Twoi pracownicy mogą otrzymać aż do 80% dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO.

Baza Usług Rozwojowych (BUR) jest to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (m.in. kursy językowe), dzięki którym pracownicy i przedsiębiorcy mogą podnosić swoje kwalifikacje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe refundowane ze środków UE na lata 2014-2020. BEST Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa, która dzięki wysokiej jakości nauczania i posiadanym certyfikatom została wyselekcjonowana i wpisana do BUR przez Polską Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki temu każdy właściciel i pracownik mikro (do 10 pracowników), małych (do 50 pracowników) i średnich (do 250 pracowników) przedsiębiorstwa może skorzystać z dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO. W zależności od wielkości firmy można uzyskać odpowiednio 80, 70 i 50% dofinansowania .

Jak uzyskać takie dofinansowanie? Każdy zainteresowany musi założyć konto na str. www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl. Następnie pracodawca zakłada profil Uczestnika Instytucjonalnego a pracownicy profile indywidualne. Teraz można przeszukać Bazę pod kątem interesującego nas języka i poziomu wpisując jako Organizatora PHU BEST Centrum Języków Obcych. Kiedy znajdziemy interesujący nas kurs, dzwonimy do BEST CJO na nr 32 215-21-88 lub wysyłamy emaila na adres czechowice@bestcentrum.pl w celu rezerwacji miejsca w grupie lub z prośbą o zorganizowania kursu dedykowanego dla osoby indywidualnej lub grupy pracowników. Teraz należy skontaktować się z tzw. Operatorem (instytucją, która przyznaje dofinansowania) i wypełnić fiszkę wniosku oraz założyć konto w SEKAP. Po zakwalifikowaniu fiszki musisz złożyć dokumenty zgłoszeniowe, pobrane ze strony Operatora.

W naszej okolicy mamy aktualnie 2 Operatorów - są to: Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości na ul. Cieszyńskiej 367 w Bielsku-Białej, Tel.: 33 49-60-208; 500-119-891; 503-607-302, www.bcp.org.pl oraz Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa na ul. Estetycznej 4 w Tychach (Tel. 32 706 10 91 w. 16, www.operatorpsf.riph.com.pl). Decyzja o dofinansowaniu powinna wpłynąć do 2-3 tygodni. Po podpisaniu umowy z Operatorem można udać się do BEST CJO w celu sfinalizowania zapisu i rozpoczęcia nauki języka. Po ukończeniu kursu Operator rozliczy się bezpośrednio z BEST CJO. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.bestcentrum.pl/bur lub do szkoły BEST CJO, która doradzi i pomoże we wszelkich formalnościach.

Adresy szkół sieci BEST CJO:BEST CZECHOWICE-DZIEDZICE
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl