czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 września 2019
  • 15 września 2019
  • wyświetleń: 3268

[KONKURS] Miś Teddy Eddie w Czechowicach - do wygrania kurs

Konkurs:

Nowość na czechowickim rynku edukacji językowej. Teddy Eddie to innowacyjna i ambitna metoda nauczania angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, popularna w całej Polsce, bo realizowana już w ponad 200 szkołach, a która właśnie zawitała do Czechowic-Dziedzic. Motywem przewodnim kursów jest postać Misia Teddy Eddie, który pewnego dnia wyskakuje ze swojej kolorowej skarpety, aby wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Głównym założeniem metody jest zanurzenie kursantów w języku obcym poprzez uczenie wyłącznie pełnymi zdaniami, a także doprowadzenie do jak najszybszej wypowiedzi w języku angielskim.

best


Program Teddy Eddie został opracowany przez trzy mamy, anglistki oraz metodyczki właśnie dla swoich dzieci! Metoda ta jest dostosowana do umiejętności, zainteresowań oraz tempa rozwoju kursantów w wieku 2-7 lat. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych lektorów, wyłącznie w języku angielskim. Dzieci w całej Polsce już od 10 lat uczą się języka angielskiego wraz z Misiem Teddy Eddie.

Teddy Eddie, BEST CJO


Oprócz ciekawych zajęć kursanci otrzymują bogaty zestaw kursanta składający się m.in. z oryginalnego i pełnego treści podręcznika, płyty CD z mnóstwem nagrań, dostęp do wirtualnego Placu Zabaw bogatego w gry i zabawy online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami, a dla rodzica bardzo szczegółowy poradnik. Lektorzy i opiekunowie metody pozostają w stałym kontakcie z rodzicami. Metoda Teddy Eddie w 2014 roku otrzymała nominację do nagrody ELTons przyznawanej przez British Council najbardziej innowacyjnym kursom na świecie.

best


Bezpłatne lekcje pokazowe odbędą się 16 września o 16:30 (dzieci 2-4 lata) i 17:30 (dzieci 5-7 lat) w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Kolejowa 15. Zapisy 32 215 21 88, a więcej informacji znajduje się na www.teddyeddie.pl lub www.bestcentrum.pl.

KONKURSZ okazji wprowadzenia metody Teddy Eddie do Czechowic, szkoła BEST CJO wraz z portalem czecho.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest semestralny kurs Teddy Eddie w BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach, zaś dla pozostałych uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne rabaty i misiowe gadżety.

Co należy zrobić?

KONKURS przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2-7 lat:

Narysuj rysunek na temat "Miś Teddy Eddie w szkole". Technika dowolna. Prace można składać w oddziale BEST CJO Czechowicach-Dziedziach, ul. Kolejowa 15 lub drogą mailową na adres: czechowice@bestcentrum.pl do 23.09.2019. Wyniki  zostaną ogłoszone w dniu 25.09.2019 na stronie www.bestcentrum.pl oraz na facebooku: www.fb.com/bestcjo.czechowice

Pamiętaj! 
Aby twoja praca mogła wziąć udział w konkursie musi być dołączony do niej formularz zgłoszenia podpisany przez twojego rodzica bądź opiekuna, a w nim muszą zostać zaznaczone wszystkie zgody RODO. Formularz i regulamin konkursu dostępy jest pod linkiem: [bestcentrum.pl/strona/czechowice-dziedzice,news,8871] oraz w BEST CJO Czechowicach-Dziedziach, ul. Kolejowa 15, Ip.

Reklama