czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 września 2019
  • 11 października 2019
  • wyświetleń: 5814

[ZDJĘCIA] XIII Memoriał Henryka Puzonia w Zabrzegu

W sobotę 5 października na obiekcie lekkoatletycznym im. Henryka Puzonia w Zabrzegu, odbył się "XIII Memoriał im. Henryka Puzonia". Impreza ta dedykowana jest dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych i wchodzi w skład cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie".

XIII Memoriał Puzonia - 05.10.2019 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Ideą Memoriału jest oddanie hołdu wielkiemu działaczowi sportowemu, trenerowi, nauczycielowi, który zmarł w 2006 r. podczas zajęć z młodzieżą. Łącznie w biegach uczestniczyło 352 uczestników. Każdy z uczestników kończących bieg otrzymał pamiątkowy medal na mecie. Dodatkowo w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczono: medale, dyplomy oraz nagrody.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła SP w Zabrzegu, II miejsce: SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach, III miejsce: SP nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować sponsorowi głównemu imprezy - firmie LOTOS oraz wszystkim wolontariuszom, bez pomocy których impreza nie mogłaby się odbyć.

Gratulujemy i zapraszamy na XVII Bieg śladami ks. Józefa Londzina wchodzący w cykl biegowy "Biegiem po zdrowie", który odbędzie się już 19.10.2019 r w Zabrzegu.

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.