czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 października 2019
  • 2 października 2019
  • wyświetleń: 4411

Dzikie wysypisko śmieci w Ligocie - Miliardowicach. Reakcja straży miejskiej

Jeden z naszych czytelników poinformował naszą redakcję o dzikim wysypisku śmieci, które "powstało" w Ligocie - Miliardowicach. W środę w tej sprawie skontaktowała się z nami straż miejska.

Śmieci
Dzikie wysypisko śmieci w Ligocie - Miliardowicach · fot. Mieszkanie


- Na łuku drogi Pod Lasem jest ścieżka, która prowadzi w stronę torów kolejowych. Obok tej wydeptanej ścieżki zrobiła sobie młodzież miejsce spotkań - donosi nasz czytelnik i dodaje, że w tym miejscu pozostawianych jest mnóstwo śmieci.

Śmieci
Dzikie wysypisko śmieci w Ligocie - Miliardowicach · fot. Mieszkanie


- Jakby nie patrzeć, jest to las i młode pokolenie go tak zaśmieca - komentuje autor wiadomości i sugeruje, że wysprzątać teraz tę część naszej gminy powinny osoby, które się tam spotykają.

Śmieci
Dzikie wysypisko śmieci w Ligocie - Miliardowicach · fot. Mieszkanie


Po emisji artykułu straż miejska poinformowała naszą redakcję, że nie otrzymała żadnego zgłoszenia dot. opisanego wysypiska. Równocześnie Eko Patrol zapewnił , że zajmie się sprawą i postara się doprowadzić do usunięcia zanieczyszczenia po wykonaniu odpowiednich czynności służbowych.

W tym miejscu przypominamy, aby wszelkie takie sytuacje zgłaszać także straży miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach pod numerami: 32 215-54-92 lub 986.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.