Wiadomości

  • 8 października 2019
  • 13 października 2019
  • wyświetleń: 2570

Akcja poboru krwi w niedzielę w Kaniowie

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Bestwina zaprasza do udziału w akcji poboru krwi, która odbędzie się 13 października na parkingu przy kościele w Kaniowie w godzinach od 9.00 do 13.00 (rejestracja do 12.30).

- W dzień wyborów, kiedy decydować będziesz o naszej przyszłości możesz, Drogi Czytelniku, dokonać jeszcze jednego wyboru - możesz oddać krew i podarować komuś życie, więc wybierz życie, oddaj krew! - zachęcają organizatorzy.

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Proponujemy zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabatów dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Warto odwiedzić stronę http://www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

aka / czecho.pl

źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.