czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 października 2019
  • 26 października 2019
  • wyświetleń: 8439

[ZDJĘCIA] XVII Bieg śladami ks. Józefa Londzina w Zabrzegu

W sobotę, 19 października na terenie obiektu lekkoatletycznego im. Henryka Puzonia w Zabrzegu odbył się "XVII bieg śladami ks. Józefa Londzina", który wchodzi w skład cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie".

XVII Bieg śladami ks. Józefa Londzina w Zabrzegu - 19.10.2019 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Celem imprezy jest uczczenie pamięci Patrona Szkoły Podstawowej w Zabrzegu ks. Józefa Londzina oraz popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród dzieci , młodzieży i dorosłych. Na starcie biegu pojawiło się łącznie 392 zawodników. Sześciu najlepszych zawodników z każdej kategorii otrzymało dyplomy, a trzy pierwsze miejsca medale oraz nagrody.W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się gospodarze- uczniowie Szkoły Podstawowej w Zabrzegu. Na miejscu drugim uplasowali się przedstawiciele Katolickiej Szkoły Podstawowej, a na 3 stopniu podium stanęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Czechowicach- Dziedzicach.

Organizatorem biegu był Urząd Miejski w Czechowicach - Dziedzicach, Sołectwo Zabrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Zabrzegu.

Najbliższym biegiem z cyklu "Biegiem po zdrowie" będzie "XXVIII Bieg Niepodległości", który odbędzie się 11 listopada na Stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.