Wiadomości

  • 13 listopada 2019
  • wyświetleń: 2727

Od 15.11 Kalendarium zaskoczy Cię jeszcze bardziej!

Artykuł sponsorowany:

Nowe menu to ukłon w kierunku dań meksykańskich oraz polskich. Z tej okazji w dniach 15.11 -17.11 zapraszamy na degustację w promocyjnej cenie -15%* i towarzyszące przy tym niespodzianki!

*z wyłączeniem pizzy
Rozbudowaliśmy naszą kartę meksykańską, teraz znajdziesz w nim: tostadas, gorditas, chile relleno, filet de pollo asado.

Kalendarium


Zaskoczony? Jeśli jeszcze nie to...


Nasze nachosy będziemy przygotowywać "na wypasie", będą frytki z batata, i znajdzie się również danie dla tych, którzy liczą kalorie - czyli quesadilla drobiowa z warzywami! Często pytaliście nas w żartach "czy w menu znajdę meksykańską pizzę?" Postanowiliśmy podjąć się tego wyzwania i zrobiliśmy to dla Was! Na naszym placku znajdziecie salsę pomidorową (zamiast tradycyjnego sosu pomidorowego), ser, mięso chili con carne i jalapeno. To prawdziwa pizza meksykańska!

Zmiany są dla nas ważne, dlatego chcemy je świętować w wyjątkowy sposób. Od 15.11 (piątek) wprowadzamy naszą nową kartę, na którą przez cały weekend dostaniesz zniżkę (15.11-17.11), a dodatkowo:
  • 15.11 od godziny 15:00 PoPiErNiCzOnE warsztaty czyli zdobienie pierników (brak miejsc - możliwa lista rezerwowa).
  • 15.11 od godziny 18:00 Planszówkowy Strych we współpracy ze Sławomirem Kusiem, Zabierz znajomych i wpadnij na planszówki!
  • 16.11 od godziny 18:00 Koncertowa sobota, w naszym lokalu odbędzie się koncert akustyczny Jacka Sokołowskiego oraz Adriana Borowego.
  • 17.11 od godziny 11:00 Kawowa niedziela na spokojniej ;) do każdego zamówienia na miejscu aromatyczna kawa gratis!


Pamiętajcie, przychodząc do Kalendarium, kalorie się nie liczą, a każde danie sprawi, że staniesz się prawdziwym sénior y séniorita.

Kalendarium


Kalendarium


Hasta la Vista, seniores!

_________
Restauracja KALENDARIUM II

43-502 Czechowice-Dziedzice
Jana Sobieskiego 38
https://www.kalendarium2.pl/
https://www.restauracja-czechowice.pl/