Wiadomości

  • 25 listopada 2019
  • wyświetleń: 6934

Ze słuchawkami na uszach 39-latka szła po torowisku

W dniu 21 listopada strażnicy miejscy przejeżdżając przez przejazd kolejowy na ulicy Węglowej z Górniczą zauważyli idącą osobę po torowisku od strony ulicy Drzymały. Jak się okazało była to 39-letnia kobieta, mieszkanka Czechowic, która oświadczyła funkcjonariuszom, że chciała skorcić sobie drogę z domu do sklepu.

Kobieta początkowo nie zdawała sobie sprawy o skutkach jakie mogło przynieść chodzenie po torach ze słuchawkami na uszach.

- Twierdziła, że pociągi bardzo rzadko jeżdżą tą trasą. Chwilę później akurat jechał pociąg towarowy. Po przeprowadzeniu rozmowy pouczającej kobieta przyznała się, że źle zrobiła i już więcej nie będzie chodziła po torach - relacjonuje straż miejska i przypomina, że chodzenie po torowisku jest wykroczeniem z art. 97 kodeksu wykroczeń w związku z art art. 14 pkt 5 p.r.d i mandat może wynieść 50 złotych.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.