czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2094

Alior Czechowice - nieziemska oferta na ziemskie potrzeby

Artykuł sponsorowany:

Najnowsza oferta Alior Banku dla nowych i obecnych klientów daje podwójne korzyści. Aktywnie użytkując Konto Jakże Osobiste i kartę, nie płaci się za prowadzenie rachunku i karty oraz można otrzymać pożyczkę bez oprocentowania w wysokości nawet 20 tysięcy zł.

alior


O prawdziwie "kosmicznej ofercie" rozmawiamy z Tomaszem Zbijowskim - doradcą klienta z placówki partnerskiej Alior Banku w Czechowicach-Dziedzicach.Nowa oferta Alior Banku wyjątkowo rzuca się w oczy - reklamują ją kosmici. Skąd taka nietypowa promocja jak na instytucję finansową?

- Motywem przewodnim jest kosmos, ponieważ chcieliśmy podkreślić "galaktykę korzyści", które daje Konto Jakże Osobiste, a także niestandardowość oferty. Wynika ona z połączenia elastycznego rachunku z atrakcyjną pożyczką.

Co klient może zyskać?

- Właściciel rachunku spełniający określone warunki nie tylko nie płaci za konto i ma dostęp do wachlarza tzw. "korzyści", ale także może skorzystać z nieoprocentowanej pożyczki do 20 tysięcy zł (RRSO wynosi 9,9%). Przyznane środki może przeznaczyć na dowolne potrzeby.

W jakim czasie trzeba spłacić pożyczkę?

- Okres spłaty może być rozłożony nawet na dwa lata.

Jakie kryteria trzeba spełnić, aby z móc skorzystać z promocyjnych warunków oferty?

- Wystarczy, że raz w miesiącu na Konto Jakże Osobiste klienta wpłynie jednorazowo przynajmniej 1500 zł, a także wykona on transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Jeśli ktoś często "bankuje" nie jest to żadnym wyzwaniem.

A jeśli klientowi nie uda się zrealizować tych założeń?

- Spełnione będą wymienione kryteria dotyczące określonej kwoty wpływów i płatności kartą. W przeciwnym
wypadku, każda kolejna rata naliczana będzie z oprocentowaniem podwyższonym do 9,99%. Jednak dobrą
wiadomością jest to, iż jeżeli w kolejnym miesiącu znowu się spełni ww. warunki
aktywności (sprawdzamy ich realizację co miesiąc), to pożyczka znowu będzie nieoprocentowana.

Kto może skorzystać z oferty?

- Jest skierowana do obecnych klientów, ale chcemy zachęcić do skorzystania z niej również nowych. Doceniamy tych, którzy aktywnie korzystają z usług bankowych.

Gdzie i do kiedy można starać się o pożyczkę?

- Właściciel konta i karty debetowej może wnioskować o pożyczkę składając wniosek w placówce - serdecznie zapraszam do naszego oddziału. Można też zgłosić się na infolinię lub skorzystać z oferty przez internet. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, uzależnionej od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej, klient może zawrzeć umowę i otrzymać środki. Oferta jest aktualna do końca tego roku.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnerskiej Alior Banku w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Juliusza Słowackiego 13.