czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 stycznia 2020
  • wyświetleń: 2691

PKS Bielsko-Biała testuje autobus hybrydowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj

Od 23 grudnia PKS Bielsko-Biała testuje autobus hybrydowy marki Solaris. Testy ekologicznego pojazdu potrwają do 15 stycznia.

solaris
Solaris Urbino 12 Hybrid · fot. Solaris


PKS Bielsko-Biała jest tuż przed dostawą nowoczesnych autobusów marki Solaris zasilanych gazem CNG. Łącznie przewoźnik zakupił 26 fabrycznie nowych, ekologicznych autobusów marki Solaris napędzanych sprężonym gazem ziemnym.

- Mimo to chcemy przetestować również wraz z Wami, naszymi pasażerami autobusy hybrydowe. Zgodnie z opiniami użytkowników oraz przewoźników, którzy korzystają z hybrydy Solarisa autobus zapewnia wysoki komfort jazdy zarówno dla pasażerów jak i kierowców - informuje PKS Bielsko-Biała.

Na trasach, które obsługuje bielski PKS, można spotkać Solarisa Urbino 12 Hybrid. Warto wspomnieć, że od blisko dwóch lat takie pojazdy z powodzeniem użytkuje czechowickie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej.

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj