Wiadomości

  • 14 stycznia 2020
  • wyświetleń: 3204

"Bezpieczne Ferie 2020" - profilaktyczna akcja policji

Od początku roku odbywają się spotkania profilaktyczne policjantów z dziećmi i młodzieżą. Prelekcje są elementem policyjnej akcji "Bezpieczne Ferie 2020". Mundurowi uczą najmłodszych zasad bezpiecznego zimowego wypoczynku.

profilaktyka
fot. KMP Bielsko-Biała


Działania profilaktyczne poświęcone bezpiecznemu wypoczynkowi są w okresie ferii zimowych jednym z priorytetów służby dzielnicowych. W ramach ogólnopolskich akcji takich jak "Bezpieczne Ferie 2020" oraz "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" dzielnicowi, oraz policyjni profilaktycy z bielskiej komendy spotykają się najmłodszymi.

Mundurowi uczą dzieci i młodzież zasad bezpiecznego wypoczynku, przypominają o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i korzystaniu z elementów odblaskowych. Policjanci przestrzegają ich przed zimowymi zagrożeniami, takimi jak na przykład wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne czy niewłaściwymi zabawami na śniegu.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.